Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ti hogy reagálnátok...

Lányok! Ti hogy reagálnátok ha a rokonok beleszólnának abba hogy kivel vagytok jóba?

Figyelt kérdés

pl. a szomszédról azt mondják hogy vigyázz vele mert meg akar erőszakolni- az öltözködés vagy szokás alapján

vagy ne barátkozz egy fiúval (esetemben meleg és cigány) mert kiakarnak majd használni- mondjuk ebbe lehet igazság



2015. júl. 26. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nekik már volt dolguk vele.
2015. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ...lehez hogy megfontolnám, de csak akkor ha nem csak látásból ismerik az illetőt. Abból nekem ne ítélkezzen senki. Majd ha beszélgettek többször is és még mindig többen is úgy gondolják azok közül akikben nagyon megbízok (nem szomszéd...) akkor hiszek nekik.
2015. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a rokonnak a szomszédját ismerjük, semmi durva vagy gyanús nincs rajta. Eleve hogy a rokonok aggódósak meg a szomszéddal max annyi baj lehet hogy ha részeg akkor csinálhat vmit, de még a pia se üt ki rajta.
2015. júl. 26. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy nem reagálnék, mindenki foglalkozzon magával. Nekem egyszer a jehova szomszédasszony magyarázott. Mondanom sem kell, hogy kiröhögtem.
2015. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!