Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok, éppen stílusváltás...

Csajok, éppen stílusváltás előtt állok és nem tudom milyen legyen, de ezek közül melyik viselet tetszik jobban nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. júl. 28. 11:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
2.
2015. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha 14-7 akkor a 2.

ha 18tól felfelé akkor egyértelműen az 1 :)

egy 17éves lány :)

2015. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg 26 vagyok, de kisfiús kicsit az arcom.
2015. júl. 28. 12:01
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor egy értelműen a 2.

a kisfiús arcot meg a borosta eltünteti :)( egy férfi nézzen ki férfiasan ne úgy mint egy kiskamasz)

a kérdés az hogy jól áll ?

2015. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elég maffiózósan áll a borosta, régebben hordtam.

Nekikezdek a növesztésének hosszútávon, hátha jól áll a hosszabb is.


Még egy kérdés!

A szakállas képen nem tudjátok esetleg, hogy milyen szemüveg van a csávó fején?

2015. júl. 28. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:
Az sem tudod, milyen szemüveg, de azt a stílust érzed magadénak? Lehetne egy kicsit több egyéniséged.
2015. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet én nem értek valamit, de te komolyan 26 évesen hajlandó lennél kopott/piszkos bőrcuccokban, csuklószorítóban, alkarvédőben meg ujjatlan kesztyűben járni? (Első kép)
2015. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Lehet én nem értek valamit, de te komolyan 26 évesen hajlandó lennél kopott/piszkos bőrcuccokban, csuklószorítóban, alkarvédőben meg ujjatlan kesztyűben járni? (Első kép)"



Ő egy apokaliptikus világból van azért koszos. :D

Mellesleg a sivatagban kocsikázik.


A bőrcuccban meg nincs semmi, se az ujjatlan kesztyűben. A csőnacis, 30 kilós pasik jobbak, akik oldalt felnyírt hajjal, gördeszkáznak és akiken semmi izom? Mert nekem meg azok nem tetszenek. Folyton verik magukat a semmire.

2015. júl. 28. 13:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, a kép és amit leírtál az a két véglet. Közte van a normális farmer/szövetnadrág, ing, póló, galléros póló, öltöny, sportcipő, félcipő, sportzakó stbstb.

Szerintem egy ilyen ruházat már nem egyedi vagy éppen különleges, hanem extrém, egy "rétegöltözék", ha érted mire gondolok. Inkább nem tetszik az embereknek, korodbeli nőknek, mint igen. De persze nekem duplán mindegy, mert férfi vagyok, és semmi közöm az öltözködésedhez, csak egy vélemény volt :)

2015. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem látszik, hogy 26 lennél... Nagyon nem... Ráadásul durva ízlésficamod van, de hordd azt amit, szeretnél, max kiröhögnek az utcán azt annyi.
2015. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!