Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anya nem jött haza a munkából!...

Anya nem jött haza a munkából! Egész nap nem tudunk róla semmit!(? )

Figyelt kérdés
Reggel elment dolgozni, nem hivogattuk, nem zavartuk - dolgozott! 8kor vegeznie kellett, de van mikor +meg egy orat bent van beszelget stb.. DE (!) ezek utan hivogattuk, irtunk a fonokenek de semmi! Nem reagal a hivasokra, nincs kikapcsolva egyszeruen csak nem veszi fel! Nincs rezgon mert reggel allitottam be neki, hogy ne rezgon legyen. Tehat azota nem tudunk rola semmit! Mit csinaljunk? Meddig vajunk! Mikor hivhatjuk a rendoroket?

2015. júl. 30. 00:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen máskor is?
2015. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem tortent ilyen meg soha! Mindig hivott meg ha 1percet is kesett is. A korunk pedig szerintem most nem fontos!
2015. júl. 30. 00:11
 4/29 anonim ***** válasza:
Bármikor hívhatjátok a rendőröket, miért nem hívtátok még?
2015. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Zola18 ***** válasza:
Apukátoknak, rokonoknak tudtok szólni?
2015. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mi az, amit nem mondasz el?
2015. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
De fontos! Az hogy egy ember nem megy haza nem katasztrófa. Fel kell hívni a mentőket hogy nem vitték e el s ha holnap estig sem kerül elő akkor rendőrség. Remélem a kérdés komoly...
2015. júl. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Felnőtt, egészséges embert nem fog a rendőrség keresni rögtön, kivéve ha olyan a körülmény. Pl. öngyilkossági szándék, eltévedhetett.

Édesanyád feltehetően kicsit kimaradt estére.

A korotok meg annyiban fontos vagyis kérdéses, hogy nagykorúak vagytok-e. Nem merül-e fel kiskorú veszélyeztetése.

2015. júl. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

"Fel kell hívni a mentőket hogy nem vitték e el"


Ez tévedés, a mentő ezt nem tudja megmondani, de ha tudná, sem mondhatja meg. Ahogy a rendőr sem azt, történt-e ezzel és azzal a személlyel baleset. Telefonon NEM adnak tájékoztatást.

2015. júl. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jezusom, nem tortenik semmi kiskoru veszelyeztetese! 17 vagyok es a tobbes szam alatt engem es a nagymamam ertettem ha ez mar ennyire fontos! Es ezt meg mindig lehet "kimaradozasnak" nevezni? Ejfel mult 25perccel!!!!!!!!!!!!!!! Azt pedig mire veljem, hogy allitolag nem mondok el valamit??!!
2015. júl. 30. 00:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!