Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi baja lehet? És...

Szerintetek mi baja lehet? És ki tudunk békülni?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm haragszik rám és nem áll velem szóba már 3 napja. Egy másik barátnőm szerint az lehet a baja, hogy nem hívtuk el fagyizni, pedig ő ment el hamarabb. Órák után már nem is láttuk.

Azután egy nappal, pénteken osztálykirándulásra mentünk. Odafele a buszon még jól beszélgettünk aztán már láttam rajta, hogy valami baja van. Meg is kérdeztem tőlle, hogy mi baja, de csak flegmán visszaszólt, hogy semmi és hagyjam békén. És azóta hozzám sem szól. Nem tudom mi lehet a baja.

14L



2015. jún. 9. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ki tudtok békülni, ha ő is akar. De ha meg sem mondja, mi a baja, akkor ne is foglalkozz vele, nem barátnő. Hagy békén, vagy rájön, hogy nem kell duzzogni, ha pedig nem, akkor keress másik barátnőt.
2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is foglalkozok vele, ma még be is szólogatott nekem. De szerencsére vannak más barátaim is, szóval nem érdekel mi can vele :)
2015. jún. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!