Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Haverom és barátnője idegesíte...

Haverom és barátnője idegesítenek?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, 2 éve szobatársak. Ő egy fél éve összejött egy csajjal, szintén a koleszból. Hogy mi zavar?

Állandó csókcsaták, ha nincs beszédtéma, pillanatok alatt egymásba gabalyodnak.

Nem érdekli őket, ha ott vagyok, marha jó úgy beszélgetni az aznapi ZHról, hogy a másik kettő ölelkezve, egymásba fonódott lábakkal szól hozzád az ágyról.

Ha meg felteszem a fülhallgatót, mert nem bírom hallgatni a suttogó "de ugye szeretsz? persze, szeretlek!" párbeszédet, még jobban bedurvulnak, mintha azt hinnék, hogy nem is hallok semmit.

Ja és amiért előjött a dolog: találkoztunk nyáron is, és kb semmit nem változtak, de úgy beszéltük meg, hogy megint egy szobába kérjük magunkat. És persze én is vele laknék, de aggaszt, hogy továbbra is ki kell bírjam ezt a dolgukat.

Ez szerintetek is túlzás a részükről? Szóltam már nekik finoman, de az mindig csak arra az egy alkalomra jó. Ja és miért nincsenek a lánynál is? Mert az ő szobatársa "olyan egy bunkó"


2015. aug. 2. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem túlzás, hanem az intelligencia hiánya. Kérd át máshoz magad ők meg költözzenek egy szobába.
2015. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!