Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Barátnője van, de mégis nekem...

Smiley18 kérdése:

Barátnője van, de mégis nekem irogat és utalgat dolgokra. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki egész aranyos, egyidősek vagyunk és irogat. Viszont elég komoly kapcsolata van most egy lánnyal. Nem nagyon értem ezt az egészet, régebben beszéltünk, aztán nem. Most kb egy hónapja megint nagyon sokat beszéltünk, most megint nem. Amikor beszéltünk és találkoztunk szivatgatott, aranyosan beszólogatott, folyton megnézett, sokat mosolygott rám, meg ezek az ovis kis aranyos viselkedések voltak, huzogatta a ruhámat meg ilyenek. Puszit is adott. És amióta nem beszélünk már csak köszön és ennyi. Nem tudom mi történhetett. Nekem elég furi. Olyanokat írt, hogy olyan lányok tetszenek neki, mint én és hogy tök jól nézek ki. Többször utalt arra is, hogy lefeküdne velem, viszont mindig odaírta, hogy nem lehet, mert van neki a barátnője. Viszont nem értettem, ha van barátnője miért nekem irogat?

2015. febr. 22. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Mert tetszel neki, és arra vár, hogy te ajánlkozz fel szexre. Hidd el akkor megtenné, akár mennyire szereti a barátnőjét. :)
2015. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló dologba vagyok én is!
2015. febr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Változatosságra vágyik,most éppen rád. Esetleg egy hármasra.
2015. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretot keres.

Vagy csak par alkalomra kellesz kiegesziteskent, vagy nem erzi jol magat a kapcsolataban, baratnot keres, de a masikat akkor hagyna ott ha van uj.

2015. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Ha nem lenne barátnője szívesen lennék vele, lennék a barátnője, de így, hogy van neki biztos, hogy nem.
2015. febr. 22. 10:48
 6/6 anonim válasza:
Hát szerintem, ha te nem csak alkalmi partnert keresel, akkor hagyd a pi**ba. :) Az ilyen veled is ugyanezt csinálná, ha a te barátod lenne simán másokkal flörtölne/megcsalna.
2015. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!