Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szigeten mennyire könnyű...

Egygabor. 955 kérdése:

A szigeten mennyire könnyű ismerkedni? Élmények, tapasztalat? Könnyű felszedni ott egy lányt? Mennyire könnyű társaságot találni ott?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lányt? Nehezen. Ribit? Azt találsz ott bőven, ergó dughatsz, amennyit akarsz, de kapcsolatot építeni ne akarj. Bár, azt ki akar egy fesztiválon?
2015. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel mindenki be van lőve, szívva meg atomrészeg nem lesz nehéz dolgod :)

Emlékszem amikor régen kb 5 éve voltam a Szigeten (én hülye megvettem a hetijegyet) azért láttunk dolgokat:

Faithless koncerten a kis csaj a bokorban feküdt a saját hányásába injekciós tűvel a karjában, mentőt kellett hozzá hívni. Állítólag még pont idejében érkeztek volt még pulzusa.

Vagy mentünk ki az Auchanba oda a hajógyárihoz ott meg a cigányok meg hajléktalanok késsel fenyegetőztek, futni is kellett előlük.

Hallottunk eseteket hogy a németek megpróbálták becsempészni a piát (ugye kintről hozottat nem lehet bevinni) és át akarták úszni a Dunát csak ott nagyon erős volt a sodrás és vagy ketten belefulladtak.

Ismerkedést tekintve nem nehéz a dolog, még nappal is részeg volt mindenki. Jött velünk egy félénk kocka srác, úgy hívták hogy Szaki, alig tudtuk elrángatni. Szerintem a Sziget előtt még mellet se nagyon látott nemhogy puncit, még ott voltunk két nővel is kavart :D Csak egy a gond alig van magyar, én annó alig hallottam magyar szót, a 80%-a külföldi volt kb. :(

Volt egy vicces sztori is :D Idejött hozzám egy helyes magas, szőke pasi elkezdtünk beszélgetni, én németül, ő ilyen tört németül alig értettem mit beszél, azt hittem német és azért beszél ilyen hülyén mert részeg, a végén derült csak ki hogy holland volt a csávó :D


Összefoglalva nekem inkább negatív élmény volt az egész. Rengeteg a kábítószer, annyi részeg pasi jött oda hozzám alig tudtam levakarni őket, tömött sorok mindenhol, drága is minden a Dreher sör valami 600 volt azt hittem a pofám leszakad és ugye kintről nem hozhatsz be piát. A hetijegy szerintem nem éri meg, ha lesz olyan együttes ami a kedvenced és látni akarod és veszel egy napi jegyet az megéri, de a heti szerintem nem..

2015. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!