Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak hogy könnyen...

Mit csináljak hogy könnyen meg tudjak nyílni idegenek között?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet egy lány meghívott a születésnapjára ami szombaton lesz. El szeretnék menni mert nehogy megharagudjon, meg mert ez nagyban befolyásolja hogy összejöjjünk.

Azt nem tudom hogy mennyien leszünk pontosan de csak őt ismerem, baráti társaságát nem.

Velem az a baj hogy nagyon visszahúzódó vagyok és nagyon nehezen értem meg magam idegen emberekkel. Mit csináljak hogy ne legyen annyira kínos hogy nem tudok beszélgetni velük?

Megköszönném ha normális válaszokat kapnék.


2015. aug. 6. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szulinap akkor van pia, ha van pia akkor nincsenek gatlasok.
2015. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogj egy szikét és vigyél magaddal egy műtőst.
2015. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos mennyiségű pia után tényleg nincsenek gátlások. De mielőtt elkezdetek inni, akkor is kell kommunikálni az emberekkel. Ha úgy érzed máshogy nem tudsz megnyílni, csak alkohol hatására, akkor igyál egy kicsit buli előtt. Csak pont annyit, hogy picit feldobjon. Ha meg normális és nyitott társaság, akkor nem lesz semmi gond. :)
2015. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!