Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiuk ti melyiket preferálnátok...

Fiuk ti melyiket preferálnátok jobban, ha könnyen adnám magam vagy ha kevésbé, már ha kapcsolatról beszélünk!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel beszélegtek egy kis ideje, egy szűk körű kis összjövetelen talalkoztunk, a kapcsolatunk barati.. talan annak nevezhetem, de neha felre ertem, holnap egy helyen bulizunk. Ha táncolunk, és le akar kapni, engedjem vagy ne? Ti mit szeretnétek mit csináljon egy nő ha visszautasit? Elvileg szexi ha nem adom magam könnyen. Eddig bejönn féléve csók se volt senkivel.

2014. nov. 7. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Fiu létemre természetesen azt ha hagynád.
2014. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak megcsókolni akar, azt szerintem engedd neki.A sz*xet meg majd eldöntöd :D
2014. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem lenne túl szexi ha egy csaj nem adná magát könnyen...
2014. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld a szélsőségeket.

Ha nagyon könnyen adod magad lehet könnyű vérűnek fog tartani és nem értékel sokra. Persze ez nem biztos de előfordulhat hogy ezt váltja ki belőle.


Ha túl sokáig húzod akkor meg megunhatja a küzdelmet és sarkon fordul.


Ha holnap le akar smárolni te csak egy szájra puszit engedj és mond azt hogy majd legközelebb és told el magadtól.


Ezzel elhúztad a mézes madzagot de nem adtad magad.

Így van esély egy újabb találkára normál körülmények között nem pedig buliban piásan.

2014. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az a legszexibb ha első randin bőrruciba öltözöl, lánccal csapkodsz, leköpsz, utána meg eltáncolsz nekem egy kánkánt, én ezt preferálom, meg a férfiak 56,7% is.


de a legeslegszexibb az lenne ha magatól el tudnád dönteni hogy ki vagy és enm kellene folyton megjátszanod magad hogy mások kedveljenek azért aki nem is vagy.

2014. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az aztán marha szexi, ha elutasítod... Lehetőleg rendesen utasítsd el, zárd rövidre, mondd, hogy legyetek csak barátok... Az ilyeneket "imádjuk" hallani, mi férfiak. :D


30 F

2014. nov. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!