Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, ha ennyire parázok...

Normális, ha ennyire parázok társaságban?

Figyelt kérdés
Ha egy-két embernél többen vannak , akkor egyszerűen lefagyok. Nem tudom, hogy beszéljek-e, mit mondjak, és még azon is elgondolkozom, hogy hogy álljak, milyen fejet vágjak. Viszont, ha ilyenkor eltünnek és max ketten maradnak, akkor teljesen megkönnyebülök. Utálok társaságban lenni, barátaim is alig vannak. Ez normális? 15/L

2015. aug. 6. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos nem normális.
2015. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, így tanúsíthatom, hogy egyáltalán nem normális.
2015. aug. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy ilyen? Próbáld meg az okát megkeresni. Volt már rossz tapasztalatod? Vagy ha csak egyszerűen gátlásos vagy, akkor harcolj ellene. Próbálj meg beszélni, de ne erőltesd. Próbáld csak egyszerűen magadat adni. Hiszen ugyanazok az emberek állnak veled szemben, akik előtt tudnál beszélni, csak többen vannak. Szóval próbálkozz és talán felbátorodsz, sok sikert!
2015. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Próbálkozom én, de ha hülyeséget mondok hónapokkal később is képes vagyok marcangolni magam miatta.

Kiskoromban bántottak a súlyom miatt. Sose tudtam beilleszkedni az itthoni társaságba, mindig is jelentéktelen éreztem magam köztük. A testvéreim teljesen másak, ők mindenkivel jóba vannak. Annyira szarul érzem magam, mert csak én vagyok ennyire elcseszve. Azóta lefogytam, sokan mondták teljesen megváltoztam, vagy sokkal szebb lettem, de nem tudom elhinni. Próbálkoztak már be nálam, de mindig arra gondoltam, hogy csak poénból, mikor valaki rám írt facebook-on is arra gobdoltam, hogy szórakozik, és a végén hozzám vágja, hogy soha nem jönne össze velem. Olyan fiúkat utasítottam el, akikről sosem gondoltam volna, hogy szóba állnak velem. Utólag persze mindig kiderült, hogy komolyan gondolják, de aztán rájövök, hogy úgy se feleltem volna meg nekik.

Most szarul érzem magam az önsajnáltatás miatt, de még senkivel nem beszéltem erről.

2015. aug. 7. 00:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt nagyon nehéz kezelni. Próbáld meg irányítani magad. Hogy is mondjam... Amikor tásaságban vagy, és arra gondolsz, mekkora kuka vag, vegyél erőt magadon, és szép lassan próbálj beszállni a beszélgetésbe. Lehet nem a leghatásosabb dolog, de nekem segít a nehéz helyzetekben. Sokszor kerülök én is abba a szituációba, amibe te. Félek valamit közbeszólni, aztán napokig azon rágódok, hogy rontottam-e valmait. Bár ha én ismerősök között vagyok, és sokan vagyunk, akkor könnyebbe megnyílok, de ha ismeretlenek között vagyok, na az már nehezebb.

Az is lehet, hogy nem válogatod jól meg a barátaid/tásaságot. Egy jó társaságban figyelnek rád, hogy ne érezd magad kényelmetlenül, próbálnak belevonna a beszélgetésbe. Ha meg nem ez a probléma, akkor ilyen vagy. Nem vagy társasági ember. Ha inkább a magányt kedveled, az sem baj. A lényeg, hogy érezd jól magad mindig minden szituációban. :) 15/L

2015. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én még 2 ember társaságában is feszült vagyok

talán ha több idő telik el akkor oldódom de mondjuk 1 köszönésre nem készülhetek napokig.Na jó bocs hogy írtam.Minden jót

2015. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!