Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nincs női hajléktalan?

Miért nincs női hajléktalan?

Figyelt kérdés
Én szinte még nem is láttam.
2015. aug. 8. 20:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Mert te nem találkoztál még velük, attól még vannak. Biztosan kevesebb, mint férfi, de vannak.
2015. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%

Hogy veszik el a nők a férfiak munkáját?

Ha egy férfi elválik, a felel fizetését gyerektartásra költi, albérletbe kell mennie, és nem marad elég pénze a megélhetésre, akkor nem tud dolgozni és kulturáltan megjelenni a munkahelyén, és kirúgják. Sok férfiből válik ilyenek miatt hajléktalan.

2015. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
2015. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
43%

Nem beszélve arról, hogy a nőnek elég egy szépet mosolyognia egy pénzesebb faszira ahhoz, hogy be legyen biztosítva a jövője, míg egy férfi állandó nyomás alatt van. Ha egyszer elveszti a megélhetési forrását, b*szhatja a mosolyát, megy az utcára.


Nem kell sokat gondolkodni ahhoz, hogy rájöjj, miért vannak többen. Hosszú a lista, kismillió oka van...

2015. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy szerintem a rohadt feminizmus meg társai miatt nincsen annyi. Mert pl. elmennék én számítógépkezelő tanfolyamra(programozás érdekel), pénzünk is lenne rá, nem ez a lényeg, hanem az a baj, hogy a nagy részét CSAK LÁNYOKNAK hirdetik! -.- És ez csak egy példa a sok közül.
2015. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

13


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2015. aug. 8. 21:13
 17/24 anonim ***** válasza:
48%
Menj be Szegeden a kistescoba. Mindennapos a hajléktalan párosodás előtte :D
2015. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

???

Szerintem nézz jobban körül, én nap mint nap rengeteget látok...

2015. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szépen le vannak pontozva a valóban igaz válaszok. Nem tetszik az hölgyeim, hogy milyen szemét nők vannak?

Hát pedig simán kisemmizik a férjeket, különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül.

elég sok nőnek az, ha nem merészelte kicsit is szeretni az a szemét férj a "kedves" feleségét, az már képes lenne legyilkolni a férjét.

Nem egy ilyen esettel találkoztam...

Éljen a feminizmus, igaz?

Szegény nők, brühühühü...

2015. aug. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19: a nők lepontozzák.
2015. aug. 9. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!