Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindig engem húznak le?

Miért mindig engem húznak le?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát:


Megyek az utcán és előttem megy két srác kb velem egy kaliberűek. Őket nem szólítja le a hajléktalan, de engem betalál. Miért?



2015. jún. 28. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az egyetlen, csak nem tud egymás után mindenkit leszólítani.

Egyébként meg ne figyelj rá, ne adj neki pénzt, menj tovább, és így nem húz le. Én is így szoktam, mintha ott sem lenne, megyek tovább...

2015. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
egyedül vagy, kedves az arcod, kellemes a kisugárzásod, jó rád nézni :)
2015. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem az utcát járó zokni- és hasonló zugárusok szoktak kinézni. Azt szokták mondani hogy azért mert becsületes képem van. De azt elfelejtik hogy az övék nem az, ha a kínai boltban megvett zoknit többszörös áron akarják a járókelőkre sózni, ráadásul erőszakoskodva mint valami útonállók.
2015. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as, ezek engem is meg szoktak találni, de már rájöttem, hogy bármilyen erőszakosan beállnak eléd, ha nagy lendülettel, határozottan mész el mellettük, nem fognak csesztetni, bármilyen becsületesnek is nézel ki. :)

Csak ne állj meg nekik, mert utána nehéz lerázni őket!

2015. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

én sokszor amikor meglátom őket akkor akkor őrült eltorzult mosollal nézegetem az újjaim vagy vagy felnézek az égre és mosolygok őrült tekintettel általában olyankor még arréb is állnak és látszik hogy félnek mert azt hiszik valami bolond vagyok


de volt olyan is hogy az újjaimat nézegettem és kuncogtam amilyen fejet vágtak azt látni kellett volna már pont szólni akart amikor észrevette mit csinálok :)))

2015. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!