Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinálhatnánk a barátaimma...

Mit csinálhatnánk a barátaimmal? 16/F

Figyelt kérdés

(Bocs, ha rossz kategória, de úgy konkrétan egyikbe sem illik..)


Szóval, kialakult az osztályban egy baráti közösség, ami 5 főből áll. Mind az öten fiúk vagyunk. Ez a közösség igazából csak a házibulik hatására alakult ki, tehát van 2 ember akivel én igazából nem is vagyok szorosabb baráti kapcsolatban, csak egyszerűen ha mattrészegre iszod magad minden házibuliban, akkor akaratlanul is akarsz magad mellé bulihaverokat. De, persze, szoros barátaim is vannak a klánban.


Kérdésem az lenne, hogy mi a rákot csinálhatnánk közösen?

Igazából egymáson kívül egyikünknek sincs sok barátja, akikkel elmehetne szórakozni, csak mi vagyunk magunknak..

Házibulit nem tudunk/akarunk rendezni, de a nyáron összesen eddig 2 buliba hívtak minket, ami azért nem túl sok..


Kitaláltuk, hogy összeülünk öten egyikünknél és pókerezünk, esetleg szerzünk 1-2 üveg valamit és azzal elleszünk.

El is voltunk vele, de mivel nem vagyunk nagy pókeresek, ezért fél óra múlva meguntuk és aztán kb 3 órán át ültünk és vártunk..


Miket lehet csinálni ilyenkor?


Milyen játékok vagy akármik vannak ilyen helyzetekre?


Nagy probléma, hogy a haverjaim nem valami bevállalósak..


2015. aug. 10. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne üljetek otthon, menjetek kirándulni, strandra, focizni, biciklizni, moziba, stb. Egy lakáson belül nem sok lehetőség van, esetleg kis társasjáték, filmnézés, számítógépes játék.
2015. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ha valamelyikőtök kertesházban él, akkor süthettek is. Én mikor falun éltem, haverjaimmal minden hétvégén, sőt, volt, hogy hétköznap is sütöttünk, vettünk söröcskét, ha úgy tartotta kedvünk vodkát is, boroskóla, megcsináltuk a kaját és ez du. 6-tól ment akár este 1-ig is.

Ha ehhez nincs kedvetek, akkor mi olyat is csináltunk, hogy fogtunk egy kevés piát, leültünk valahol és vagy filozofáltunk vagy nyomtuk a hülyeséget. De itt a pia nem muszáj, mindig tudtunk témázni, akár piával, akár anélkül. Mondjuk azt is vegyétek figyelembe, hogy egyikőtök sem nagykorú. Azért komolyabban inni mi csak 18 éves korunk után kezdtünk, addig nem is muszáj, sőt, utána sem.

Amikor valamelyikünk anyja-apja dolgozott délelőtt, sokszor lementünk, csináltunk kaját, zenéltünk, beszélgettünk, felengedtük a medencét, elmentünk kondizni, mindig volt tennivaló. 5-en vagytok, valamit csak kitaláltok.

2015. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!