Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért érzem rosszul magam a...

Miért érzem rosszul magam a sok ember közt?

Figyelt kérdés
15/Fiú vagyok. Tegyük fel, elmegyek szüleimmel venni ruhát, és a boltban a tükörben meglátom magam akkor elmegy a kedvem és kellemetlenül érzem magam. Nem tudom hogy írjam le, csak nyomasztó, rossz érzés, el akarok bújni olyankor. Nem vagyok csúnya, nincs pattanásom, csak nem vagyok kigyúrt, felzselézett hajú szépfiú. Nagyon sokszor kellemetlenül érzem magam, akár a falumban is elmegyek doktorhoz, már ott ideges vagyok, hogy mondjuk engem néznek vagy ilyesmi. nem szoktam sokat kimenni, nincsenek nagyon barátaim, sokat gépezek, és informatika szakos vagyok. Orvosolni a problémát anélkül, hogy barátokat szerezzek? Köszi a választ!

2015. aug. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én rohadt jól nézek ki, jobban mint a sulimban a legtöbben, mégis kevesebbnek érzem magam sokszor, de szerintem csak úgy lehet orvosolni ha barátokat szerzel, vagy egy csajt
2015. aug. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg azis lehet ha sokan szekálnak valamiért a külsőddel kapcsolatban, akkor lehet elis hiszed akkoris ha nemigaz
2015. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 12- 17 közt ezeket a legtöbb ember érzi. Nehéz időszak ez, most születik a felnőtt ember a gyerekből. És ez nehéz. A sok gépezést csökkentsd, néha sétálj növények, fák, virágok közt. Azok hatnak maguktól, "jól fogod érezni magad", semmit sem kell tenned érte, egyszer csak azt érzed, milyen szép a világ. Még elbújni is jobb a szép világban:)
2015. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha én is ezt érzem. Te ilyen típus vagy és kész, az akit nem a tömegbe teremtettek. Bár gondolom ezen lehet változtatni, csak időbe telik és kérdéses az eredmény.
2015. aug. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!