Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzelmi bajom lehet,...

Milyen érzelmi bajom lehet, ha ma egy teljesen idegen ember beszólása (a figyelmetlenségem miatt) annyira rosszul esett, hogy egy óráig bőgtem miatta?

Figyelt kérdés
habár inkább lekiabálta a fejem.. :(
2015. ápr. 1. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan érzelmi bajod van, hogy megbántottak. Te meg érzékenyebb lelkivilágú vagy. De ez Kevésbé érzékeny lelkivilággal is normálisnak mondható reakció szerintem.

Ezen kívül az elmondottakból nem derül ki hogy milyen egyéb érzelmi problémád lehet, ha annak nevezed.

2015. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
a kontroll és a dominanciád elvesztése a szituban felett érzett önsajnálat.
2015. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ekvinitus ***** válasza:
Neked semmi maximum egy kis hypersensibilis hajlam, az az túlérzékeny vagy. Baja annak a boromnak van mégpedig sokkal súlyosabb mint neked, aki ordított rád. Jellemző ezekre az emberekre hogy mindentől rettegnek ezt nem képesek feldolgozni, ezért önmaguknak bizonyítandó ha látnak egy nőt idős vagy gyenge embert kitör belőlük az állat , így akarják saját maguknak bizonyítani nem létező keménységüket. Hidd el erősebb jellem vagy az egy órás pityergésed ellenére mint az a nyomorult.
2015. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!