Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vakrandi? Mit tegyek?

Vakrandi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A neten megismerkedtem egy velem egykorú sráccal,a kinézetünk csak leírás terén került szóba,képcsere szándékosan nem volt.

Minden témáról hosszan levelezgettünk.Mára adódott egy olyan lehetőség hogy találkozhatok vele,az én kihalt kisvárosomba.

Kicsit izgulok,hogy ugyanolyan felszabadultan tudunk-e kommunikálni mint a virtuális világban,másrészt meg mivel nem beszéltük meg a programot és ő aligha járt errefelé nem tudom mi legyen.Esős az idő,de szerintem egy séta belefér aztán invitáljam egy cukrászdába? Az az igazság hogy nem túl sok "randihelyet" ismerek errefelé.


Tippek?Mit hogyan csináljak?Hogyan lazuljak el?


Megjegyzem ha eddig nem lett volna egyértelmű,lány vagyok.



2015. aug. 18. 07:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Vakrandira menni úgy, h még képeken keresztül sem láttátok egymást...merész! :D Remélem azért valahogy sikerül egymásra találnotok majd! És végre egy olyan lány, aki nem várja el, h a férfi irányítson, ha egyszer nem az van "hazai pályán". Ez egy nagyon nagy plusz pont részemről! ;)


Ha jó idő van, parkban séta, vagy tópart, nem tudom mi van még arra felé. Esetleg mutasd meg neki a városodat, kedvenc helyeid, vagy a helyet ahol felnőttél. (pl ha lakótelepen, akkor azt) :) Rossz időben valami beülős hely ja.


Mikor megérkezett és találkoztok, kérdezd meg hogyan utazott, mihez volna kedve. Ha nincs semmi ötlete, akkor irányíts te a fentebb leírtak alapján. :D Tudom izgulni fogsz, de hidd el, ő is! Az első 15-20 perc biztos erről fog szólni, talán még a másikkal való beszélgetés is zavart fog okozni, de aztán bizonyára feloldódtok majd egymás társaságában.


Sok sikert és én is várom a beszámolót! :)

2015. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Engem is érdekel mi lesz :D
2015. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2.-es vagyok. Ez egy szupi, izgalmas dolog, szorítok. Lehet hogy én vagyok óvatos, de azért nem kell elsőre mindent kiadni magaddal kapcsolatban, és szerintem maradj a forgalmas, mások által is látogatott randihelyen. (cukrászda, kávézó, fagyizó, pub stb.) Ráérnek még a romantikus tavi séták, ha már egy kicsit jobban megismerted. Nem vészmadár akarok lenni...
2015. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Képzeljétek most indulok hazafelé,a srác egész helyes volt és irtó lovagias,oda adta a kabátját hogy meg ne ázzak.A mekiben voltunk de csak beszélgettünk 2 órán keresztül.Zavarba voltam de ő rengeteget tudott mesélni,nagyon élveztem.:)


De a legjobb hír...megbeszéltünk egy második randit is.:)

2015. aug. 18. 18:20
 15/22 anonim válasza:
juhhhúúúú :)
2015. aug. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Ez nagyon szuper hír:) Szurkolok! Majd írj nekünk a fejleményekről :)
2015. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ennek igazán örülök :)
2015. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Köszönjük a tájékoztatást! :) Sok sikert a továbbiakban is!
2015. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"I think this is the beginning of a beautiful friendship "

:D

2015. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nyitott vagyok vakrandira. 24F Budapest :)
2015. szept. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!