Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam el egy bizonyos...

Hogyan mondjam el egy bizonyos embernek, hogy ő nincs meghívva egy "buliba", miközben ő azt hiszi, hogy meg van hívva és szívesen látjuk?

Figyelt kérdés

Történetesen az exemről van szó, de ez lényegtelen. A "bulit" (ami igazából egy szűk 5-6 fős összejövetel) én szervezem, ő a napokban hallott erről, és szeretne jönni, pedig nem véletlen nem szóltam neki róla.

Nem utáljuk egymást annyira halálosan meg nincs semmi komolyabb ellenségeskedés köztünk annak ellenére, hogy az exem, de azért mégsem látnám szívesen egy ilyen összejövetelen.

Hogyan mondjam neki vagy tudassam vele hogy ő nincs meghívva ide, és hogy ez egy zártkörű esemény?


2015. aug. 25. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
hitesd el vele hogy el lesz halasztva , vagy ilyesmi , akkor nem lesz kellemetlenkedés
2015. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért hiszi, hogy jöhet?
2015. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,jöhet ha hoz még pár üveg vodkát magával. :D
2015. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: az a baj, hogy utólag úgyis megtudná hogy volt, akkor meg mégnagyobb balhé lenne

Második: azért, mert agyilag kislány szinten van, és azt hiszi körülötte forog a világ. Én sem értem egyébként.

Harmadik: Poénnak jó, de nem, ő még akkor se jöhetne :'D

2015. aug. 26. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem. Mondd meg neki, hogy nem látják szívesen. esetleg üzend meg neki az egyik résztvevővel, aki megért téged, akár úgy, mintha a saját véleménye lenne (Figyelj Johnny, kétlem, hogy Pirike örülne neked). Szerintem fel kell fognia. Nem is értem mit akar egy buliban, ahová nem invitálta senki. Nem lehet, hogy az egyik meghívott ember meghívta őt a hátad mögött?
2015. aug. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem növeszted ki előbb a gerinced? Annyit kéne nei mondani, hogy figyelj, csak így ötünkre terveztük a bulit, nem tartom jó ötletnek, hogy mi együtt bulizzunk, bocs, nyilván nem kell az exekkel rosszban lenni, d enem véletlen vagyunk külön, nem szeretnék veled amúgy együtt külön időt tölteni, még társaságban sem.
2015. aug. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes minél előbb megmondani neki, hogy bocs, az exem vagy, nem szívesen találkozom veled emiatt, légyszi, értsd meg.
2015. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ősi katonavicc aktualizálva:

Aki meg van hívva, az ugráljon.

Mi a p.. f... stb ugrálsz:)

2015. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem hogy miért nem mondod meg neki kerek perec? Én ezt tenném és teszem is a mai napig. A legegyszerűbb a tiszta szó. Annál jobban soha nem fogsz elérni semmit mint hogy azt mondod amit akarsz... :D
2015. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nem lesz szex azt már nem is akkar menni
2017. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!