Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy embernek egy bizonyos kor...

Egy embernek egy bizonyos kor feletti szüzességéről a szülei mit gondolnak?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok ha valaki pl.:20 éves kor felett szűz,és gondolom a szülei még csak a párjával sem látták(már ha volt neki) vagy nem láttak rá utaló jeleket sem.

2014. szept. 29. 16:23
 1/6 anonim válasza:
47%
Szülőként én elgondolkoznék,hogy a saját neméhez vonzódik-e,vagy csak nagyon magának való típus.
2014. szept. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek nem gondoltak semmit..tudják,hogy milyen zárkózott típus vagyok+ esetleg azt hogy későn érő vagyok..Ennyi.
2014. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én 19 éves fiú vagyok és nemvittem haza még senkitse.. Szoktak lenni kapcsolataim igaz rövidek, mert általában valami hiba kiábrándít, mert nagyon válogatós vagyok, de nemvagyok szűz.

Viszont szüleim nemhiszem, hogy tudnának akármit is, mert nemigazán szoktunk erről beszélgetni, szóval kíváncsi vagyok én is. :D

2014. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem piszkálnám miatta a gyerekemet, de ha egyetem után, pl. 24-25 éves korára sem lenne senkije, akkor max beszélnék egy kicsit vele mint "barátnő", de semmi komolyabb.
2014. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyám kinevetett, hogy 21 évesen még szűz vagyok. Azt mondta, hogy szüzen fogok meghalni. Azóta 9 év telt el. Lehet, hogy igaza lesz.
2014. szept. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyám szinte hetente fáraszt azzal, hogy csajozzak már.

25F

2014. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!