Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem merek megszolalni a...

Nem merek megszolalni a suliban Egyszoval csöndes vagyok! Mit tegyek hogy ne legyek csendes?

Figyelt kérdés
Már régota nem merek szolni a többiekhez,pedig már meg tettem volna de mindig amikor 1-2 szot szolok azt mondják jé megszolalt de ilyen hülyén mondják. Na ez nagyon idegesit. Meg kérdezgetik állandoan: mért nem beszélsz haa.én erre nem mondok semmit,nagyba leis szarom öket de nem hagynak és nem merek egy szot se szolni,most hirtelen megszolalnák és nagyon hülyének néznének.jajj anyira jo lenne ha tudnák normálisan beszélgetni meg ilyesmi másokkal de nem megy!mit tegyekk???? Létszi irjatok valami jo választ 14 éves vagyok most 7.es Ja és ez már 5 éve tart.elsöbe meg másodikba még minden rendben volt de már 3.-tól tart ez!
2015. aug. 27. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem szép tőlük, hogy amikor megszólalsz, akkor így gúnyolnak, de szerintem folytasd a mondandódat bármit is mondasz. És egyszer csak nem fogják csinálni, mert már megszokják, hogy Te mégis tudsz sokat beszélni. :)


És SZERINTEM, amikor megkérdezik, hogy miért nem beszélsz, és nem válaszolsz az nagyon rossz döntés! SZERINTEM az egy barátságos közelítés, de ha "leszarod" és nem válaszolsz, akkor persze, hogy ez lesz a vége. :/


Most nem ellened vagyok, csak elmondtam a tapasztalatomat.


Sok sikert! :)

2015. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ;)
2015. aug. 27. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos szinten megértem, hogy nem akarsz ehhez a mai elkorcsosodott embergyerekekhez szólni. Legszívesebb egy lapáttal agyonütném az összeset.

A problémádra pedig csak te magad tudsz választ adni. Ha beszélni akarsz velük, akkor beszélj, ha meg nem akkor szard le őket.

2015. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok csak lemaradt:


Nekem is volt egy ilyen osztálytársam, rengeteget szívatták ötödiktől nyolcadik elejéig. Nagyjából nem volt úgy igazán barátja, mert tényleg senkivel nem beszélt. Én elkezdtem vele beszélgetni, nem mondott sokat, de legalább néha odavágott egy-egy szót. Majd úgy 8. félévre egyre jobban kezdett megnyílni, bár kellett egy pár gyerek aki kiállt érte, amikor a "nagyon menő" gyerekek beszóltak neki. Év végén már szívatott is minket, természetesen baráti szinten, amiken jót nevettünk.


Szerezz EGY barátot, akinek minél jobban meg tudsz nyílni és ő rájön, hogy nem is vagy olyan aminek képzeltek.


Ha meg nem akkor már csak 2 év. :) :) :) (Ezt csak viccnek írtam ide...)

2015. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

És szerinted mi lehet az oka? Történt valami öt éve? Te változtál meg vagy a körülmények? Ugyanazok az osztálytársaid mint akkor? Nincs köztük normálisabb? Ha olyannal barátkoznál, aki szintén csendesebb, akkor lehet, hogy tudnál nyitni a többiek felé is.

És nem tudsz mit mondani, vagy nem akarsz, vagy nem mersz?

A legfontosabb, hogy ne gondold többnek őket magadnál! Ha hozzá tudsz szólni valamihez, akkor erőltesd meg magad, és szólalj meg. Először lehet, hogy még meglepi őket, és beszólnak valamit, de ha többször megteszed, akkor egy idő után már nem lesz furcsa nekik, és leszállnak rólad.

Amúgy meg bunkók, hogy beszólogatnak. Így csak azt erősítik benned, hogy te vagy a hülye, pedig ez nem igaz!!!

2015. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyre jobban kezdtek eltávolodni tőlem mert a másik osztálybol olyannak barátkoztam akit ők nem szerettek.De azota megváltoztak meg én is van az osztályomba barátnőm

ő normális nálunk csak a fiuk a cukkolosak leginkább de van pár jo.De igazábol a többi osztálybol a gyerekek olyan piszkálosak meg beszologatosak, de az osztályombol csak a fiuk meg 1 lány.

2015. aug. 27. 17:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanazok az osztály társaim
2015. aug. 27. 17:39
 8/9 eznemlényeges ***** válasza:
Én 8.-os vagyok, most megyek 9.-be. Nálam ez első óta így van, de hát mit lehet tenni? Csendes vagy, és kész. Próbálj olyanokkal barátkozni mint te, ők tudják hogy mit érzel, és megértenek. Gyorsan megtudsz nyílni nekik( legalábbis én táborba ey ilyen lánnyal már 4 nap alatt mindenről beszéltünk(15/f)). Én ezután se tudtam megnyílni , csak neki, én nagyon jó "barátok" lettünk. Ő nagyon csendes, én nem annyira.Ha te is nagyon csendes vagy, szerezz egy ilyen barátot, ő majd segít, elmondhatsz neki bármit. S így szerintem már nem fognak azok a köcsog bunkók idegesíteni, ha pedig igen ne velük foglalkozz, hanem az ujdon sült barátoddal. És nagyon semmit nem tudsz tenni azellen hogy ne legyél csendes, ha tennél is az egy több éves átalakulás éne, és szerintem te nem szeretnél ijen hosszú időt várni, de ha belefogsz szépen próbálj beilleszkedni a swagek és yolok és a kevés normális ember világába.
2015. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen testfelépítésű gyerek vagy, de ha egyszer mikor beszólnak neked vagy cukkolnak egy igazi parasztlengetővel meglepnéd többet a közeledbe se mennének :D
2015. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!