Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok eddig 2x voltam úgy igazán szerelmes, egyik pasival sem jártam de mindkettőnek hagytam magam jól kihasználni :(

Most ott tartok, hogy képtelen vagyok bárkit is közelengedni úgy magamhoz, és hogy csak szexre kell nekem bárki is. Ez eléggé nem normális de úgy érzem én már sose fogom azt a szerelmi érzést érezni senki íránt.


2015. aug. 26. 21:46
 1/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
Miért ne érezhetnél szerelmet? Csak meg kell találni a megfelelő partnert. Most egy kicsit el vagy keseredve, azt megértem, én is ilyen helyzetben vagyok. De a dolgok változnak és később te is máshogy fogod majd gondolni. Eljön majd az idő, hogy kész leszel rá.
2015. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze ilyenkor mindenki úgy érzi, persze tudom te más vagy, neked tényleg más, mindenki ezt mondja....és mindenki azt mondja...igen tudjuk.


Nyugi el fog múlni.

2015. aug. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen időszakom 2-3 óriási csalódás után. Azt hittem, soha nem múlik el, örökre úgy maradok, érzések és bizalom nélkül, közönyben. Az idő mindenre gyógyír, hidd el, így van, akármennyire is elcsépelt duma.
2015. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most te használod ki a pasikat,szerinted ez normális?Áldozatnak állítod be magad közben meg te magad is "ragadozó" lettél és ezt nem magyarázhatod a csalódásokkal.
2015. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!