Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet így normális egyetemi...

Lehet így normális egyetemi életet élni?

Figyelt kérdés
Nem mentem gólyatáborba, az első bulikat ki kell hagynom (meg van rá az okom), de utána sem fogok soha lerészegedni, egyszerűen azért, mert utálom az alkoholokat. Szinte soha nem ittam még olyat, ami egy kicsit is ízlett volna, olyat, amit utálok, nem vagyok hajlandó lenyelni csak azért, hogy jobb legyen a hangulatom, "oldódjak". Egyébként is nagyon zárkózott vagyok, de ezen dolgozom. Lehet így normális egyetemi, társasági életet élni?
2015. aug. 31. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy szerinted alkohol nélkül nem lehet.
2015. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kicsit elgondolkodtam, mivel mindenhol azt látom, hogy "megyünk inni", "mit iszunk", "milyen s.ggrészeg voltam tegnap", vagy ha egy buliról van szó, akkor mindjárt a piákra kerül a szó.
2015. szept. 1. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!