Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan növeljem meg az önbizal...

Hogyan növeljem meg az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, de azért van rajtam némi felesleg, és emiatt nagyon kényelmetlenül érzem magam társaságban, folyton behúzom a hasam, meg igazgatom a pólómat, hogy minnél kevésbé láttszon a hasam.Emiatt lányokkal se tudok beszélni, mert folyton az jár a fejemben, hogy ha odamegyek hozzá, kinevet, megaláz vagy szétkürtöli mekkora balf.sz vagyok, hogy dagadtan próbálkozom valakinél. Továbbá szemüveges vagyok, nagyon rossz a szemem, kicsi a péniszem( 13 cm), én csúnyának tartom magam, bár egy két ember mondta, hogy szerinte helyes vagyok, és ha leadnám a pocakom, még helyesebb lennék, de több embertől hallottam már az ellenkezőjét. Nem járok nagyon divatos cuccokba, mert rondának, fölöslegesen drágának, és kényelmetlennek tartom őket, ezért néha kinevetnek, mert csak sima kék vagy fekete domyos pólóba járok. Ezek miatt pedig úgy érzem, hogy semmi esélyem nincs a lányoknál, pedig már van vagy 5 kiszemeltem, akivel lehetségesnek tartok a magam részéről egy kapcsolatot.

2015. szept. 1. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne húzd be a hasad, ha látáják rajtad, hogy nincs önbizalmad, pont az a legrosszabb. Hájas a hasad, az miért baj? :D Szégyenkezzen az, aki olyan mint egy giliszta ;)
2015. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te magaddal nem vagy elégedett, az nagyon kihat a kisugárzásodra, így nem csoda, ha elutasítanak.

A testtömeg viszont pont olyan dolog, amin szerencsére lehet alakítani. Ha mondjuk eláll a füled, nagy az orrod vagy épp kancsal vagy, azzal sok mindent nem lehet kezdeni (max műtét ugye), de a testtömegen azért nem olyan nehéz változtatni.

Szóval ha tényleg úgy érzed, hogy van rajtad felesleg, akkor diéta és sport. Az önbizalmad is javulni fog tőle, ami kihat a kisugárzásra is, szóval hajrá!

2015. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Volt egy hasonlo problemam legutobb, hogy hiaba tetszett a srac, es szerettem vele lenni, olyan sok problemaja volt onmagaval, ami folyamatosan jott elo, hogy szinte mukodeskeptelen lett a kapcsolatunk,ami a vegen atugrott abba, hogy az en onbizalmam is teljesen megingott. Feltekenysegi jeleneteket rendezett, bekepzelt dolgokat, erzelmileg manipulalt, es a sajat ketsegei miatt. Egy ido utan mar nem is birtam kezelni a dolgot. Amikor a merete miatt is elojottek a gatlasai, es emiatt vitak alakultak ki, ugy ereztem hogy nem is tetszek neki... Mindenkinek onmaganak kellene szeribtem eloszor rendezni a magabiztossagi, elegedettsegi kerdeseit, mielott kapcsolatot akarna, mert folyamatos problemak adodnak emiatt mindket felnel.
2015. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!