Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és kockahas...

14 éves fiú vagyok és kockahasat szeretnék, nincs rajtam háj (csak nagyon minimális) Elég ha sima felülést vagy hasprést csinálok?

Figyelt kérdés
Elég ha sima felülést vagy hasprést csinálok?

2012. júl. 1. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most akkor vagy van rajtad zsír vagy pedig kb semmi hasizomzatod nincs. o.O
2012. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Csáó!!

Most 2 lehetőséged van, srác!

1. Vagy arra a tudatlan választ adó-ra hallgatsz aki linkel neked egy oldalt ahol különféle edzéstervek vannak leírva + javasol az edzés mellé egy ratyi diétát.


Vagy megfogadod az én tanácsom. (amiben inkább bízhatsz)


annyit mondok, ha kajak kockákat szeretnél, igazi reszelőket, akkor ha esetleg sokat kajálsz csak egy kicsit vegyél vissza. ennyit az étrendről...


és tartsd be ezt az edzéstervet:

(bár nemtom mennyi felülés megy neked de azért írom..)


1. Felülés: 9x15 (1 hétig aztán 15 helyett 17 ,mindig+2)

2. Hasprés: 6x20 (ugyan úgy hetente +2 vagy 3)

3. Fészek: 5x15 (heti 4+)

2012. júl. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jocceeh, te nem vagy nagyon okos ugye? Szerinted hasedzéstől lemegy a zsír? Gondolkozz már ember, mielőtt hülyeségeket írsz. Nincs helyi zsírégetés bármennyi felülést is csinál. Szálkásító diéta kell és aerob edzés is. És nem mindegy mit eszik, hiába írod ezt a baromságot.

Sz@r kajáktól nem megy le a zsír.

9x15?? honnan vesz valaki ennyi ökörséget??

Na de itt van 3 cikk, el lehet olvasni:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jocceeh, te aztán okos vagy...

Ha sok szenny kaja helyett kevesebbet eszik belőle de ugyan azt akkor semmire se megy. Ráadásul átlag ember messze nem eszik annyi fehérjét amennyi az izom épüléséhez szükséges.

2012. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ki lehet próbálni Joci barátunk módszerét, az eredmény önmagáért fog beszélni.



(És utána lehet újra elolvasni a kockahasas kérdéseket, ha valami működőt akarsz)

2012. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rajtam kívül hány embernek tűnik fel hogy kockahas témát kéne már nyitni annyi az arra vonatkozó kérdés... napi 2 legalább. de úgy látom vannak akik nem veszik még arra sem a fáradságot hogy gugliba bepötyögjék hogy kockahas...
2012. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyikben akarsz megerősödni. Személy szerint jobb szeretem a felülést. Tartsd a zsírt továbbra is alacsonyan!
2012. júl. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:Nem sok de van rajtam zsír igen de a hasam alsó részé a köldököm alatt több van.És igen szinte semmi hasizmon nincs.

Joceh.:köszönöm valki értelmes választ ad. Mi az a fészek egyébként. ?

Utolso kommentelö:azt akarom elérni hogy kockahasam legyen.Szval hasizmon akarok erösiteni.

2012. júl. 6. 07:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont hogy Jocika nem adott értelmes választ. Nézd meg 0%-os is lett a válasza és már a nevét sem vállalja akkora hülyeséget írt. Diéta és arob edzés kell a hasizomedzés mellé. Ennyi a nagy titok.:)
2012. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébkét elég lenne a diéta és aerob (kocogás, bicaj) mellé heti 3 hasedzés, 3*30 hasprés és 3*20 lábemelés függeszkedve, de ezt is kipróbálhatod: http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
2012. júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!