Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a magyar-román fociprimi...

Mi ez a magyar-román fociprimitívség?

Figyelt kérdés

A leggyengébb országok, legbutább társadalmi rétegei mennek el verekedni a saját országuk rendőreivel.


Azt megértem ha valakit érdekel a foci és elmegy meccsre. Azt is ha pár skinhead kiutazik erdélybe és keres pár románokkal teli kocsmát ahol verekedhet.


Amikor vizilabda bajnokság vagy tenisz, vívás, stb. olimpia sport van, senkit nem érdekel, hogy a magyar vagy a román teljesít jobban.


Amerikai, Kínai, Orosz szurkolók nem harcolnak egymással, pedig az ők szuperhatalmak és nekik lehet szűkségük erőfitogtatásra ilyen téren.


Valamint miért csak a románokra "haragszunk", az oroszokra miért nem?



2015. szept. 5. 13:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy kicsit visszamész a történelemben, rájössz, hogy ők egy nincstelen nép, tőlünk lopott földdel. De ez nem csak nálunk van így. (Asszem Szerbia-Albánia.. nem vagyok biztos benne)
2015. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

elég csak megnézni ezeknek a balhézóknak a fejét, hogy néz ki, az értelem legapróbb szikrája is hiányzik ezekből

és azokból is, akik a múlt hibáját a ma élő emberekre keni...

2015. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen, én sem szeretem a románokat.

De a magyar-román kézilabda meccsen miért nincs verekedés?

Csak a focinál lehet vagy a focinál kötelező verekedni?

2015. szept. 5. 13:51
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

"A leggyengébb országok, legbutább társadalmi rétegei mennek el verekedni"


Anglia, Hollandia, Lengyelország, Görögország hangos (vagy az volt) ezektől a balhéktól. A társadalmi rétegben sem feltétlenül a legbutább a legjobb jelző, hanem ezeknek az embereknek olyan elfojtásai vannak, amelyeket ezen alkalmakkor tud a legminimálisabb következményekkel kiélni.

2015. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Hát a románok tényleg primitívek.

Amúgy igazából kb. minden szomszédunk utál minket (történelemben vissza kell lapozni)

2015. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

"Amúgy igazából kb. minden szomszédunk utál minket"


Biztos azért, mert mind hülye. Önkritikát a tökéletes nemzeteknek ugye még felvetniük sem kell.

2015. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Mert primitív barmok. Én ott voltam tegnap és az egészet a szurkolók kezdték aztán utána szidtak minden rendőrt, hogy könnygázzal válaszoltak. Semmi értelemmel rendelkező gyökerek a magyarok is egyaránt a románokkal. Nem, hogy a románokat verték volna a rendőrökkel szálltak harcba, gyújtogattak stb. A népligetben a wc-n nem voltak képesek kiadni 160 ft-ot és szidtak mindenkit, hogy ők nem fognak fizetni egy "hugyozásért" és közben anyázták a wc-s nénit. Az ilyen sötét magyart fejbe kéne lőni.
2015. szept. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%

Minden foci drukker primitiv, nemzetisegtol fuggetlenul.


Az angol drukkerek is ugyanugy balheznak, verekednek, gyujtogatnak; pedig az angol nepre igazan nem lehet mondani, hogy elmaradottak. De a hollandoknak vagy spanyoloknak sem kell a szomszedba menniuk, ha huliganizmusrol van szo.


Amugy nemcsak foci drukkerekre jellemzo; emlekszem, mikor angol Forma-1 szurkolok nemetekkel teli buszokat boritottak es gyujtottak fol.

2015. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Azért azt bírom, hogy írják hogy a románok mekkora primitív népség, és közben nálunk balhéztak az ultrák :D önkritika lvl 999
2015. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%
én csak azon kacagok mindig hogy a magyarok hogy sírnak állandóan Trianon miatt, tolvajnak tartják a Románokat, holott a Románok nem ellopták a területeket hanem jogosan megkapták. Arról nem tehetnek a Románok hogy ti balfa*sz módon a vesztes oldalra álltatok, vesztettetek, inenentől kezdve nincs miért sírni. Ezt jó lenne felfogni és szidni a Románokat állandóan mert ti elbúktátok a háborút.
2015. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!