Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ciki, hogyha mindig ugyanahhoz...

Ciki, hogyha mindig ugyanahhoz az emberhez ülök le a buszon? (folyt. Lenn)

Figyelt kérdés

Ahol én felszállok, ott már általában minden kettes hely foglalt, de legtöbb esetben csak egy ember által (főleg hátul).

Mivel már a megállóban beállok jó közel, hogy az elsők között szálljak fel, még szokott lenni egy-egy hely hátul, mások mellett.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mennyire ciki az, hogyha mindig ugyanamellé az ember mellé ülnék be?

Ti mit gondolnátok, ha valaki minden reggel megkérdezné, hogy szabad -e a hely?


Igazából semmi extra miatt nem ülök oda, csak szimplán jó a hely, nem művészet kikecmeregni onnan, na meg ő a legszimpatikusabb, aki ott ül (tiszta, jól szociált)


Csak azért kérdezem, mert félek, hogy azt hinné ilyenkor a másik fél, hogy bejön, vagy ha nem is hinné azt, félek, hogy rám unna :)


17/L



2015. szept. 5. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a buszozók 99%-a leszarja, hogy ki, mikor, hova és hányszor ül.
2015. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát az meglehet, mert engem se nagyon szokott érdekelni, ki ül mellém :D
2015. szept. 5. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fiú félre fogja érteni, és szegény nagyot koppanna.
2015. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Engem tökre nem érdekel, mikor ki ül le mellém. (Ha nem büdös, vagy ilyesmi az illető...)
2015. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2.

Hát azt nem hinném, hogy koppana, mert idősebb, tehát mondom, semmi olyan okom nincs rá, hogy mellé üljek :)

Megkérdeztem, leülhetek -e, szépen mosolyogva válaszolt, hogy persze, és ennyi (és bevallom, ennek igencsak örültem, mert múltkor inkább egy fiatalabb mellé ültem, fülese be volt dugva, épp rám bámult, és motyogta, hogy igen... bár én nem ítélek el senkit, lehet, hogy csak fáradt volt, vagy szimplán nem túl extrovertált ahhoz, hogy rendesen mondjon valamit - már csak azért sem nézem le emiatt, mert egyébként én is introvertált vagyok, nem is kicsit)


3. Akkor jó, látom mást is csak ennyire érdekel, hogy ki ül mellé :) (meg amúgy nincs is értelme jobban ráparázni, 60 percet bárki mellett ki lehet bírni, az említett tulajdonságok nélkül, természetesen :) )

2015. szept. 5. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Én villamoson voltam igy, kb egy hétig minden reggel ott ült egy fiú az egyik kettes ülésen..pontosabban az egyik ülésén XD És én meg mindig mellé ültem be, mert azon az oldalon szálltam le és ott kényelmesebb volt. A második alkalomnál már nézett, hogy már megint én vagyok az? XD Szóval szerintem egy kicsit lehet, hogy furcsa.
2015. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!