Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Anyukam nagyon gaz?

Anyukam nagyon gaz?

Figyelt kérdés

Imadom anyukamat , es o is engem, de lassan mar 13 eves leszek, de meg ha 254-en megyunk el valahova , akkor sem enged el...maximum az utca vegere..en megertem, mert fel, hogy vmi rossz tortenik velem, de azert ciki, hogy 3 utcanyira lakunk a sulitol, es nem mehetek egyedul, vagy baratnokkel haza...(Amikor o jott ertunk akkor utba esett a munkahelye , es par utcanyira elengedett engem es a tesoim) ...Apukamat is imadom, de o egeszen mas , o elengged akar 60 km-re levo hazhoz is, de egyedul nem! Max haverokkal...(De mindig azt mondja, anyunak el ne mondd,mert "kapok")

Nalatok is igy van hogy apukatok sokkal lazabb mint anyukatok?



2015. szept. 8. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Az utcák hosszától és a város biztonságosságától függ. Ha tényleg veszélyes helyen éltek akkor érthető.

Nálunk is anyám félt minket jobban.

2015. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy varosban elek, de kb Budapest fele, (Budapest kozeleben van) es szinte mindenki ismer mindenkit :)
2015. szept. 8. 19:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoval egy kisvarosban , na :D
2015. szept. 8. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

ez fura. üzletbe, játszótérre játszani, közeli barátnőhöz elengedtek kisiskolás koromban is. elsőben anyukámmal mentem suliba is (tanárnő), hazafele már nem. kábé harmadikosan meg már szinte bárhova elengedett egyedül.

igaz, most késő este/éjszaka sem engedik, hogy egyedül jöjjek haza szórakozó helyről (apukám vesz el), de kábé ennyiben ki is merül a dolog.

14/L

2015. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!