Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, hogyan ismerked...

Mit csináljak, hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, még csak 1 hete járok az új sulimba, de az osztály nagyon nagy része már korábban ismerte egymást, illetve nyáron csináltak egy facebook csoportot és annak segítségével mindenki megismert mindenkit és két klikk alakult ki: a 'menők', akik jófejek, sok ismerősük van, stb és a 'nyomik' - köztük én. Nagyon minimálisan az utóbbi klikkból néha váltok pár szót emberekkel, de nagyrészt csak ülök és nézek ki a fejemből, mert viszonylag visszahúzódó is vagyok és nem fogok senkihez odamenni egy kérdéssel, valószínűleg nem is tudnám folytatni a beszélgetést (bocsi a fogalmazásomért :D). A szüleim aggódnak értem, hogy senkivel sem beszélek, de nyilván nem fogok beállni egy összeszokott társaságba, ha meg is tenném, csak hallgatnék. Szerintem egy hét alatt még normális, hogy nem nagyon beszélgetek, szerintetek? Mit javasoltok?

2015. szept. 8. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
1 hét miaz már. Nekem volt olyan osztálytársam akivel nagyjából 3 év után kezdtem elsőnek beszélni és egész jó haverok lettünk. Nagyjából az első év végefelé ismertem meg olyan 3 embert következő évben még 3-4 stb. Persze van olyan akire már nem is emlékszem pedig vagy 2 éve érettségiztem, de majd megy az. Valaki mellé ültetnek, minden izgalmasabb mint a tanóra szóval előbb utóbb beszédbe elegyedtek. Na megy a "nyomik" se biztos hogy "nyomik" csak nem társasági lények mint te se, de velük is kiválóan el lehet beszélgetni ha úgy sikerül. Nekem szerencsém volt, mert 3 ált iskolai oszt társammal együtt mentünk 9. be szóval volt akit ismerjek.
2015. szept. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!