Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedjek ilyen emberek...

Hogy ismerkedjek ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
Szeptembertől új iskolába készülök, de nem ismerek senkit, aki erre a szakra menne, ezért facebookon kezdtem el keresgélni, néhány embert találtam, kettőnek írtam egy nem tolakodó levelet, csak a suli felől érdeklődtem, de nem írtak vissza.Nem vagyok egy társasági ember, ezért félek, hogy nem lesznek barátaim
2013. jan. 19. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Facebookon nem nagyon érdemes idegennek írni, mert a rendszer sok esetben nem rakja be a beérkező levelek közé. Amikor én észrevettem ezt, volt olyan levelem, ami már egy éve várakozott ott! Szóval ebből ne vonj le hosszútávú következtetést.

Ha majd ott leszel, legyél mosolygós, kedves, érdeklődő, segítőkész. Így szimpatikus leszel a többieknek és fognak veled barátkozni. :)

2013. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges így előreszaladni"...-mert nem nézik jó szemmel...-elég lesz akkor ha majd abba az iskolába jársz.
2013. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Facebook-on ha nem vagy ismerőse valakinek és úgy írsz, 99%-ban az Egyéb üzenetek közé teszi a leveledet a rendszer, és arról nem kap értesítést. Csak akkor látja meg a leveledet, ha eszébe jut benézni az Egyéb üzenetek mappába.


A helyedben egyébként majd szeptemberben ismerkednék, messze van az még. De lehet hogy rosszul gondolom. :)

2013. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, most még nem is ismerkedni szeretnék, hanem információt szerezni az adott szakról
2013. jan. 19. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Melyik szak lenne az?
2013. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtatok az egyéb üzenetekről, én erről nem istudtam, hogy van ilyen és most meg is néztem, nekem 11 ilyen üzenetem volt
2013. jan. 19. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
szlovákiában diplomás nővér
2013. jan. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!