Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol, és hogyan ismerkedjek...

Hol, és hogyan ismerkedjek cybergoth stílusú emberekkel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a kérdés valamilyen formában már előttem is fel lett téve.. mármint a "hol"-része. Engem viszont kicsit konkrétabban érdekelne a téma. Igazság szerint már régóta, tán egy éve érdeklődöm maga a kultúra iránt, azon is gondolkozom, hogy követem majd a stílust, mert hihetetlenül menőnek találom az öltözködést, életfelfogást, táncstílust, zenét, meg úgy nagy vonalakban mindent, amit ők követnek. Viszont az egésszel ugye az a baj, hogy nehéz úgy egy stílust képviselni, hogy az embernek nincsenek hasonló lelkületű ismerősei/társasága. Ezért érdeklődnék afelől, hogy esetleg hol találkozhatnék cybergothokkal, és hogy közelítsem meg őket?.. Mert azért elég érdekes lenne csak úgy odamenni, és: "Helló, de menőek vagytok, beállhatok hozzátok?"

Előre köszönök minden tippet és tanácsot! :D

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült a kifejtésem ^^"



2014. máj. 18. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

Igazából ember felnőtt korára vagy kinövi vagy nem engedheti meg magának vagy nincs ideje ilyennel foglalkozni.

A fiatalokról meg nocomment, nem akarok általánosítani.


Igazából szerintem egy jó stílus, érdekes és jól áll főleg a lányoknak. Esetleg dark vagy goth stílussal foglalkozó oldalakon találhatsz ilyet. (vagy cyber rajongó).

2014. máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sándorjános ***** válasza:

A mangás találkozókra sokan kifestik, kicicomázzák magukat. Ott általában minden megjelenik, legyen az Steam-punk, lolita, goth, cyber-punk, avant-garde, stb.


Ha szeretnél beszélni velük szerintem készíts fotót valakivel közösen, dícsérd meg a ruháját, kérdezd meg, honnét jött ez a dolog, persze ne firtatón és ne bunkón, kérdezd meg, hogy van-e hely, ahol találkozhatsz velük, van-e hely ahol közösen lógnak, vagy netes fórum, akármi.

2014. máj. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
6%

Nem értem, mi a fenének akarsz mindenáron "tartozni" valahova? Miért kell azt követned, amit más többségek követnek?

Jobban tennéd szerintem, ha inkább saját magad alakítanád ki a saját stílusodat, ötvözd a már meglévőket saját fantáziád szerint, s alkoss egy teljesen újat. Csak egy kis kreativitás, nem nehéz.

Ja, és nagy HIBA, ha pusztán "menőzésből" akarsz felvenni valamit, vagy hogy ennyire rá vagy izgulva az ilyen típusú emberekre. Ugyanis feltételezem, nem ismered őket.

Sajnos én a többségüket igen. És nem azok belül, hidd el, amit a ruhájukon látsz. Lehet valaki kívül olyan gyönyörű, mint egy teleaggatott UV-Karácsonyfa, de ha belül szétrothadt lélek van, akkor ráfázhatsz, de nagyon. Én barátkoztam, vagyis inkább próbáltam barátkozni jó pár éven át ilyen típusú egyénekkel, s az lett sajnos az eredménye, hogy a legtöbbjük kihasznált, becsapott, átvert, elkezdte kavarni a gennyet felém, pénzzel lenyúlt, stb. Sorolhatnám még. Szóval sokat szívtam miattuk, és sokat is nyeltem le. De egy idő után minden pohár betelik.

Egy valamit jó ha megjegyzel: a féceszmixerkedés és egymás átverése mindennapos dolog náluk. Ha valaki nem azt vallja, amit ők, ha valaki egy kicsit is különálló köztük, és nem nyal be nekik a meleg szarig, azt kinézik, s a háta mögött mindennek elmondják, még olyannak is, ami nem is igaz.

A legtöbb magát annyira "szájbergót"-nak mondogató alak egy hiteltelen, egoista, bunkó, kétszínű állat.

Azonkívül nagyrészt láncdohányosok, de láttam már köztük füvest meg drogost is. Ráadásul pont a fene nagy különleges stílusuk miatt annyira el vannak szállva maguktól, mintha ők az@rták volna a fényt a világba.

Menőznek hogy ők mekkora egyéniségek, mintha annyira többek lennének bárkinél. Meg ott van az a nyavajás "táncuk" is, amit szintén csak feltűnéskeltésre használnak. Volt nyáron a Margitszigeten egy goth találkozó, ott is basszus odajöttek, mit csináltak? Elkezdtek magamutogatóan táncikálni, mintha benne lett volna a műsorban. Komolyan mondom nem sok hiányzott, hogy az egyiküket hátbarúgjam az acélbetkósommal. Ilyen öntelt, mocsok brigádot én még nem láttam.

Sa ilyenek képviselik hazánkban a stílust, gratulálok.

Holott olyan is van köztük, akit a szülei kidobtak otthonról, mert már nem tudták elviselni a hülye gyereküket. Kevés kivétel van köztük, akivel valamilyen szinten megéri haverkodni, de bennük is inkább csalódni fogsz, mert többnyire a fent említett rétegnek a néma talpnyalói ők. Szóval szerintem gondold meg 100x, hogy ilyen kikent/kifent jövőbeli bűnbandával akarod-e elszúrni az időd, akiket az emberek többsége leköp az utcán, mert direkt harci díszben mennek az utcán végig, hogy mutogassák magukat a nagyvilágnak, mint egy rakás egóharcos majom, s akik még szinte fel se nőttek, de már bőven elindultak a társadalom szemetévé válás kegyetlen útján.

Tudod, nem minden arany, ami fénylik.


Amit leírtam, saját tapasztalat. Nem kötelezlek rá, hogy egyetérts vele. Csak gondoltam, leírom neked.

Béke.

2014. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!