Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismeritek az erzest, hogy...

Ismeritek az erzest, hogy hianyzik egy jo bulis tarsasag, vagy par ember, akivel el lehet menni ide-oda?

Figyelt kérdés
Mi a parommal nemreg koltoztunk ossze es eljarunk bulizni, szorakozni, kirandulni, mozizni, de hianyzik egy csapat, vagy hasonlo emberek, akikkel ezeket megoszthatnank. Tobben jobb az egyutt eltoltott ido. Van mas is, aki(k) hasonloan vannak?

2015. szept. 11. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
En teljesen igy erzek, igaz nekem nincsen parom, de ilyen "bulisabb" barati tarsasagom se sajnos. :(
2015. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Igen,de egy ember kéne csak.
2015. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hello! Ti ketten, akik írtátok, hogy igen, lenne kedvetek egy közös bulihoz valamikor? Mi normálisak vagyunk, kicsit talán visszahúzódók is, dehát nyilván ezért vagyunk itt.
2015. szept. 12. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt azért nem ártana megosztani, hogy melyik városban vagytok megtalálhatóak :D Ha az ország túloldalán, akkor ugye tárgytalan a dolog.

Ha a közelben, akkor talán még én is benne lennék egy összecsapódásban :) Ja és légyszi írd le azt is, hogy mennyi idősek vagytok.

21/F (Békés megyei)

2015. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, én budapesti vagyok. Akkor pont az ország túlvégén lakunk sajna :/
2015. szept. 21. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!