Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A tűz jegyűeket (Kos, Oroszlán...

A tűz jegyűeket (Kos, Oroszlán, Nyilas) heves, könnyen felmérgelődő embereknek ismeritek? Miről veszitek ezt észre? Vagy talán nyugodtak?

Figyelt kérdés

2014. jan. 19. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Én kos vagyok. Egyáltalán nem mérgelődöm semmin/senkin. Általában teljesen nyugodt vagyok. Egyes események válthatnak ki belőlem rövid lefolyású intenzív dühkitörést, de az ritka. És kerülendő.:D
2014. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Őszinték, nem panaszkodnak, még ha rosszul mennek a dolgaik, próbálnak jókedvűnek tűnni.

A felmérgelődés egyén és tárgyfüggő. Én pl. általábn tök nyugodt vagyok. Ha felmérgelődöm, az valóban gyorsan lezajlik, de nagyon gyorsan el is múlik és nem szoktam haragudni. (Még mindig jobb, mint ha valaki nem szól, hogy valami nem tetszik neki, aztán megsértődik, haragszik, és hetekkel később derül ki, hogy min duzzog, rossz esetben még aljas módon visszavágást terveznek...)

Egyébként a felmérgesedés nálam ritka, csak akkor jön, ha valaki nagyon nagy baromságot csinál és e dolog velem is kapcsolatos, engem is érint, rám is hat. Ha nem, akkor nem mérgelődöm...

2014. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Tesóm Kos.

Ha ingerült, feszült, azt meg lehet érezni rajta, egyszerűen csak érzem meg látom ha ránézek. Kapkod, csapkolódik, morog, semmit sem talál amit keres (pasihisztinek hívom ezeket a tüneteket) és ezen jól felhúzza magát vagy eleve úgy jön haza, hogy felcseszték a munkahelyén, ha nem vonul félre 2 percen belül robban... :S

Érződik a levegőben a feszültség, tudom, hogy most nem kell faggatnom, mert összeveszünk, inkább csendben maradok. Elég egy kis semmiség, hogy robbanjon, pl. nincs só az asztalon, megcsörren a telefonja, nem hideg az üdítő vagy hülye adás megy a tv-ben... szóval valamelyest tőlem független dolgok. akkor kifakad, szentségel, majd lenyugszik ugyanilyen gyorsasággal és egy kezesbárány lesz belőle. Azt a pár percet kell kibírni :D

2014. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok. Szoktam mérgelődni, de nem szokott sokáig tartani. Nagyon lobbanékony vagyok és akkor teljesen elvesztem a fejemet. Én is őszinte vagyok, szoktam ugyan panaszkodni, de nem viszem túlzásba...


Édesanyám nyilas. Ő hasonlóan hirtelen haragú, robbanásszerűen történik minden és tudja mondani nagyon a magáét. De utána megnyugszik és minden oké.


Miről veszem észre? Elég csak ránézni, hogy milyen arcot vág és tudom, hogy jobb, ha elmegyek otthonról.

2014. jan. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Most nagyon megnőtt a kíváncsiságom. Aki lepontozott, ideírná, hogy mit kellene pontosítani, javítani a válaszomon - azzal kapcsolatban, hogy milyen vagyok én - annak érdekében, hogy megfeleljen az elvárásának és a valóságnak? Köszönöm! :D
2014. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok!

Engem is megdöbbentett, hogy lepontozták a válaszom, holott úgy gondolom a kérdésre válaszoltam, a Tesómat nálam jobban nem ismeri senki, pláne nem itt az oldalon ismeretlenül. Ő ilyen, nem púdereztem a természetét, hiszen erre volt kíváncsi a kérdező!

A magyarázat engem is érdekelne! Köszönöm! :D

2014. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jobban meggondolva mégsem várok magyarázatot. Úgysem tudnának adni. Én viszont igen.:) Elég ha annyit mondok, ezen az oldalon nincs intelligencia cenzus.
2014. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Arról van csak szó szerintem, hogy azok pontoztak le, akik nem hisznek a horoszkópokban és mindent automatán lepontoznak, ami itt megjelenik. Nem kell túl nagy feneket keríteni neki.
2014. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valóban, sokaknak elég unalmas és az élete és a legjobb szórakozást ebben találja ;)
2014. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Hali.

Oroszlán csillagjegyű vagyok. Bátran mondhatom magamról, hogy alapjában véve nyugodt természetem van. Mérges/dühös ritkán vagyok, ahhoz nagy hülyeséget kell valakinek csinálni, hogy ilyennek lásson. Ha az vagyok akkor jobb ha menekül az illető, mert nem bánok kegyesen vele/ük. De ezek csak egy fajta "kitörés"ek. Elég heves tudok lenni vagyis ezt inkább nagyszájúságnak mondanám..elég nagy pofám van néha és akkor kapom azt, hogy szemtelen vagyok.

Szerintem könnyebben barátkozunk és hamarabb nyitunk mások felé, mint a többi csillagjegyű (ismereteim alapján).

Szerintem a kos önfejű, makacs ember. Kevés ember van, aki hatással tud lenni rá.

2014. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!