Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nemértem miért nem szállnak...

Anonymous0123 kérdése:

Nemértem miért nem szállnak le rólam egyesek?

Figyelt kérdés

Régen általánosba sokat vertek évekig és bántottak az osztálytársaim(fiúk) legtöbbet.

Kiálltam magamért és lettek barátaim és pasim is lett.

Sok emberrel megismerkedtem már eddig és annyira kiakasztó amikor sétálok a városba a haverjaimmal ők pedig leállnak velem dumálni.

Kérdezgetnek rólam hogy hogyvan a pasim meg hogy milyen az új sulim. Meg ma is röhögtek hogy mivan kiszőkitette a hajad a nap?

Szóval elég bunkók velem ilyenkor.

Én ma is visszaszóltam eléggé.A végén ordibáltam de ők nem vették komolyan csak elhúztak.

Állandóan megbámulnak és csak rólam beszélnek.

5en vannak kb. És idegesit hogy léteznek..

De ha már kiálltam magamért többször is akkor miért nem tudják felfogni?

Szerintetek mit tegyek?Haverjaim mondták hogy sz-rjam le őket.



2015. szept. 12. 00:18
 1/7 gnoomage ***** válasza:
Kiálltál magadért, vagyis érdekellt valamennyire a dolog, vagyis haza mehetnek recs.kázni rá. Az ilyenek azért bas.zakodnak ilyennel mert az össz IQ-juk nem üti meg az 5-öt. Szard le őket és kész, igaza van a haverjaidnak. Aztán észreveszik h gáz van. Már nem mehetnek haza ugyan azzal az indokkal és jobban ba.ssza fel őket a történet, mint téged.
2015. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha jól értem, meleg vagy? hát figyelj, jó h kiálltál magadért stb, de akkor nem annyira egyedi eset h csesztetnek. nálunk, mikor kiderült a srácról, hát bizony annyira elkezdték ba..tatni, hogy a végén ott is hagyta az egész sportegyesületet na meg a sportot is, de aztán mind kiderült, pont ez volt a többiek célja.

necces kérdés ez még mindig nálunk, szal oké, persze állj ki magadért, én se mondom h titkolni kénem, csak hát a válasz elég vegyes tud lenni, ez is biztos. bár azt tapasztalom h mai érzelmesebb fiatalok körében már ez se számízt szenzációnak, és ismerek olyat is h heteró srácnak a legjobb haverja egy meleg srác, szal nagyon szubkultúra-függő kérdés ez.

2015. szept. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ordibálsz, nem vesznek komolyan.Érveid legyenek, az ellen nem lehet mit felhozni bántásnak.
2015. szept. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindig is dühített az olyanok válasza akik azt mondják, hogy érvelj, "szard le".

Nem tudják felfogni, hogy akik basztatnak téged 0-ák agyilag. A söpredék...

Érvelhetsz nekik te naphosszat, a második szó után elvesztik a fonalat. Nem értik amit mondasz, és ha meg is érti, hiányzik belőlük az a tulajdonság, hogy meggyőzhetőek. S ha véletlen is sikerül 1-et meggyőzz, másnap már a csordaszellem vissza húzza. Kár velük szenvedni, ha meg tűröd, Ők soha nem fognak leállni!!!!!!! Ezt biztosíthatom..

Ha jól gondolom meleg vagy, sajnos ez ilyen... mindig lesznek akik beszólnak, ezt így kell elfogadni. Hiába versz meg egyet ilyen esetben, másnap majd elkezdi más.

Magyarország még nincs azon a szinten, hogy ezt normálisnak vegye. Sőt a világ se nagyon.. persze vannak országok ahol ez már nem üt akkorát, mint itt..

Nyugattól kb. 100-200 évre vagyunk lemaradva, és ez csak nő, minél nyugatabbra megyünk.

2015. szept. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de nem vagyok meleg!!!!lány vagyok

és tudom. mikor komolyan kiálltam magamért akkor 2 hétig hozzám se szóltak.

de olyan fogyatékosok.

2015. szept. 12. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tetszel nekik. Primitívéknél így fejeződik ki a tetszés hogy baxtatják verik a lányt . Ne állj le velük beszélgetni,már nem jársz velük egy helyre,megteheted könnyen.

Ha követnek,fenyegetőznek ,meg akarnak verni stb akkor gázsprayvel lefújod őket elfutsz és feljelented őket .Egy két rendőrségi idézés után közeledbe sem mernek majd menni.

2015. szept. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor kérd meg, hogy rendezze a barátod az ügyet. Probléma megoldva.

Gázspray stb-t nem ajánlom, mert ha véletlen elrontasz valamit, a fiúk kiakadnak és lehet előjön belőlük az ösztön lény. Magyarul megerőszakolnak, megvernek..

2015. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!