Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemertem hogy, emberrel hogy...

Dizso kérdése:

Nemertem hogy, emberrel hogy banhat igy?

Figyelt kérdés
Csak nezem itt is mashol is egymas szamara idegen embetek hogy beszelnek egymassal nemtudnak egymasrol semmit megis gyulolkoznek es szidjak egymast akar politika akar egy artatlan kerdes. Eas halal nyomar kivanjat pedig nemtudjak hogy a gep tuloldalan ki ul milyen elet uttal es erzesekkel!! Hova jut a vilag es az hova jutunk mi ennyi gyulolottel es itelkezessel?
2014. ápr. 10. 10:19
 1/2 A kérdező kommentje:
* egymas halalat nyomorat kivanjuk elnezest de telefonrol irok.
2014. ápr. 10. 10:22
 2/2 anonim ***** válasza:

A személyes ismeretség nélküli, anonim beszélgetés egyértelműen egy dolgot tesz lehetővé.


Azt,hogy az embereknek megadjuk azt amit a környezetüktől nem várhatnak. Mégpedig a kíméletlenül őszinte, leplezetlen véleményünket.

Nyilván nem értek egyet a szitkozódásokkal, gyűlölettel, azonban hasznosnak gondolom a kemény szavakat. Akár én kapom, akár én adom.

Ha az ember vállát csak veregetik, és kicsi lelkét dédelgetik, sose fog felébredni, és képtelen lesz változtatni.

Ha nem értek egyet valakivel, akkor elmondom neki.


Például hogy mondhatnám meg valakinek akit ismerek, hogy fürödjél, mert olyan büdös vagy, hogy mindenki rosszul lesz a közeledbe? Sehogy ugye? Tehát mindenki hallgat nagyokat, és a dolgok nem változnak.

Itt viszont kimondjuk, hogy a hibás Te vagy mert nem fürdesz, ezért távolodnak el a barátok. Undorító vagy, stb. stb.


Nem biztos, hogy nem hasznos az ami esetleg kegyetlennek tűnik.

2014. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!