Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok akkor nektek fontos a...

Lányok akkor nektek fontos a test vagy nem? Ez érdekelne.

Figyelt kérdés
vagy csak a beképzelt pénzelt lányokat érdekli.

2015. szept. 17. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogyan viselkedik egy csoport anyuka, amikor egy fit férfi van a társaságukban. Mindent elárul:)
2015. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

A külső, az összkép számít, mindkét nemnél. Ha nincs fizikai vonzalom, nincs kapcsolat.

Aki ezt tagadja, az hazudik.

2015. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy csak beképzelt lehet, akit ez érdekel, az meg pláne, hogy beképzelt kapásból, akinek a párja/szülei gazdagok. Te se úgy írtad ki a kérdést, hogy "kövér, pattanásos, szemüveges, lógó mellű, gondozatlan, lerágott körmű lányok! nektek számít a külső?". Nyilván számít. Ne mondd, hogx neked nem.
2015. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem az arc és stílus számít.

bizonyos határokon belül, ami azt jelenti, hogy Lagzi Lajos nem kellene, de Adonisz se feltétlenül.

Igaz, nem vagyok se beképzelt, se pénzelt.

De 28, nem 18. Ez nem tudom, számít-e.

2015. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki az első kettőt leszavazta valami rózsaszín álomvilágban élhet.
2015. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, fontos, de ezt nem úgy értem hogy csak a kigyúrt izmos pasik felelnek meg. Ha valaki nem túlsúlyos, se nem betegesen sovány, ápolt és nem találom kifejezetten csúnyának az arcát, akkor külsőleg máris megvan az esélye.
2015. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2. válaszát osztom, tökéletesen megfogalmazta.
2015. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem csak tökéleteshez lehet vonzódni. Hanem egy pocakosabb pasihoz is. Csak mert helyes az arca vagy jó a stílusa, vicces, stb, amit írtam.
2015. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!