Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak? FONTOS!

Mit csináljak? FONTOS!

Figyelt kérdés

A barátaim és a családom évek óta megállás nélkül bántanak azzal ,hogy a súlyom nem megfelelő 170 cm vagyok és 60 kg.

Ők még 1x ilyen nehezek és én irigy vagyok rájuk hiszen ők mind olyan szép nagyok ,hogy tudnék én is ilyenné válni?



2015. aug. 15. 11:47
 1/7 anonim válasza:
Először is Hány éves vagy?
2015. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oké, majd jó pár év múlva, mikor egészségügyi problémájuk lesznek a túlsúlyuk miatt és szinte már "meghalnak" mert olyan melegük van már 26 fokban is, akkor gondolkozz el azon, hogy kinek a jobb: neked, aki egészséges és normális súlyú, vagy a többieknek, akik túlsúlyosak, egészségtelenek, orvostól orvosig járnak..stb.


Mindenhol azt hallani, hogy fogyj le, élj egészségesen, mozogj rendszeresen, hogy tovább élj! Te pedig túlsúlyos és beteg akarsz lenni??

Hát, ha neked ez az élet kell, akkor hajrá, zabálj össze-vissza minden sz..r egészségtelen kaját, igyál kólát kólával, és kb. élj 50-60 éves korodig! A te életed, ha el akarod rontani, akkor vállald is érte a felelősséget!

2015. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 15. 12:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom velük megértetni!
2015. aug. 15. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, 14-15 vagy.. Még bőven van időd változni. le kell ülni velük beszélgetni és elmondani nekik normálisan, hogy ne szóljanak be, mert ez nem esik neked jól.
2015. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mondd meg nekik, hogy te így érzed jól magad(amennyiben tényleg) és a súlyod teljesen ideális se nem kövér se nem túl sovány :) Ne akarj ilyenné válni!
2015. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

FALD FEL A FÖLDET!!!!!!!!!!

HABZSOLD BE A HŰTŐT!!!!!!

LEGYÉL ZABAGÈP ÉS MAJD HA 30 ÉVESEN ELÉRED A 600 KILÓT AKKOR MAGADRA VESS!!!!!!!!

Legyél csinos én 170centi 60kilósan nem gondolnám magam vékonynak szoval kuss legyen ne akarj elhízott lenni!!!!!

2015. dec. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!