Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » S. 0. S nem ertek szot az...

S. 0. S nem ertek szot az emberekkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, nem ertek szot az emberekkel, mint tarsasagban, vagy csak 2 emberes beszelgetesnel. Hogyan tovabb? Ha a masik fel beszel, akkor max.Valaszolok, de magamtol nem sok mondanivalom van, mert utalok magamrol beszelni, tul szemelyesnek erzem(baratomnak, szuleimnek barmit elmondok), es amugy is felek, hogy hulyenek neznenek. Lehet ezen valtoztatni valahogy?
2015. szept. 23. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet, csak nem fogy egy pillanat alatt végbemenni a folyamat. Láthatóan azokkal, akik közel állnak hozzád, nincs gond a kommunikációval, inkább csak az idegen környezetben óckodsz a beszélgetéstől. Ez nem baj, lehet is rajta változtatni.

Próbáltál már úgy beszélgetni az emberekkel, hogy ott volt melletted a barátod? Úgy sem ment túlzottan a beszéd?

Igazából szerintem neked csak arra lenne szükséged,hogy fel tudj oldódni olyan emberek között is, akik nincsenek hozzád lelkileg olyan közel.

Nem kell, hogy folyton magadról beszélj másoknak, hidd el, azt nem is szeretik az emberek. Inkább kérdezz, ha pedig jó beszélgető partnert találtál, könnyen feloldódsz majd.

2015. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha, igazad van, kerdeznem kell. De mi van, ha nem akarja velem megosztani, amit kerdeztem? Vagy azt gondolja, hogy ez engem miert erdekel? Tuti mindjart magamra vennem a dolgot. -_- Arra gondolnek egybol, hogy azt se szeretnem ha ramenosnek gondolna, azzal, hogy kerdezek. Meg igy tok jo lenne amugy uj embereket megismerni, de felek, hogy kerdezek/haverkodnek, nekik meg nem lennek szimpatikus es ez igy egyoldalu maradna. Am igen, ha ott van mellettem a pl. A baratom es meg mas is, akkor is mar szotlan vagyok. Miert?
2015. szept. 23. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van/volt. Annyiban változott a helyzet, hogy új emberek között oldottabban érzem magam, könnyebben megy a beszélgetés. De ha ott van valaki, aki közel áll hozzám, akkor kevésbé vagyok kommunikatív. Nekem inkább azzal van a problémám, hogy nem tudok tartós barátságokat kialakítani. Mindig csak ideiglenesen vagyunk jóban az illetővel, pl. a tanfolyam erejéig...
2015. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is problema ez is. Regen meg kitudtam valahogy. Van 1-2 gyerekkori baratom akivel most is tartom a kapcsolatot, de a legtobb addig mukodik amig egy helyen dolgozunk es annyi, talan ha havonta egyszer egymasra irunk es annyi.
2015. okt. 9. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked mitol lehet ez, hogy ha ismerosod van ott kevesbe beszelsz?
2015. okt. 9. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!