Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány rendszeresen...

Van egy lány rendszeresen beszélgetünk, jól elvagyunk de. Többi lent?

Figyelt kérdés
Többször is találkoztunk már így haveri körbe, és az egyik haverom (a lány volt osztálytársa) leadta a drótot hogy jelenleg nincs a csajnak barátja. Ráírtam facebookon jól elvoltunk beszélgetünk stb... Az elöbb említett haveromnak azt mondta rólm, hogy "nagyon aranyos vicces, kedves és jó vele beszélgetni. Ezen felbuzdulva elhívtam valahova viszont az történt hogy mondtam egy időpontot nem jó, mondtam még egyet az sem jó majd egy harmadikat megint csak nem jó. Na a kérdésem, hogy ez most a tipikus "Be vagyok táblázva" effektus vagy csak tényleg nem ér rá? Illetve hogy van e esélyem?

2015. szept. 23. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van pasija.. csak előtted húzták a mézesmadzagot..
2015. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, + a legjobb barátjának mért mondaná hogy nincs?
2015. szept. 23. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd a társaságát, jövő héten is hívjad randira. Előbb ne, de addig is keresd a társaságát. Nem egyértelmű elutasítást kaptál, a csaj még nem döntött arról, hogy elmegy-e Veled randira. Randira hívd majd egyértelműen, mondd neki, hogy tetszik neked.
2015. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!! Hasonló elképzelésen voltam én is.
2015. szept. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!