Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy minden második fiú miatt aki kicsit szimpatikusabb és beszélgetünk valamennyit, heteket szenvedek, mert végül nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég találkoztam egy fiúval egy buliban, közös ismerősök voltak de mi nem ismertük egymást, egész éjszaka szinte együtt voltunk, nagyon aranyos és jófej volt, ölelgetett meg minden. Pár hét múlva beszélgettünk facebookon, de ennyi volt. Eléggé kivoltam miatta hetekig, pedig nem történt semmi konkrét, de mégis. Aztán már szinte elfelejtettem, mikor egyik közös ismerősünk pár napja mondta nekem, hogy felőlem kérdezgetett, sokat emlegetett engem meg ilyesmi, de nem ír rám soha és most megint ezen kattogok. Nem hiszem, hogy maga a fiú miatt vagyok ennyire oda, mert nem ő az első, akivel így vagyok, inkább csak a lehetőség miatt, hogy engem is úgy szeressen valaki. 16 vagyok, nem volt még soha barátom és nem gondolom, hogy el vagyok késve bármivel is meg tudom, hogy még fiatal vagyok de egyszerűen vágyom arra, hogy "szeressek és viszontszeressenek". Szóval ez normális és a tinédzserkorral jár vagy keressek fel egy pszichiátert? :D

2015. jún. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy kerdes...te rairtal valaha a sracra?
2015. jún. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy kérdés... ez nem tinikategória?
2015. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Sokszor voltam én is így,cdak a lányokkal.Ha valakinek fontos vagy akkor az keres.Nem pedig havertól érdeklődik.
2015. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg három válasz. :) 1 Kérdező, normális vagy,semmi gond.


1 es válaszoló,Jó a kérdésed. ha a hegy nem megy Mohamedhez.....


2 es válaszoló: Neked is igazad van. :) Ez bizony nagyon az. :) Én toltam is a zöldeket. :)

2015. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1: egyszer, bár abból félreértés lett, de ez hosszú


#2: valószínűleg az lenne, de ahogy láttam oda 13-14 évesek tesznek fel kérdéseket és ilyen korúak is válaszolnak, úgy gondoltam a "felnőttek" hasznosabb válaszokat tudnak adni ezzel kapcsolatban.

2015. jún. 16. 20:31
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 #4: pont ezaz, ha nem keres, én (főleg lány létemre) nem fogok rányomulni... de mindegy is, a kérdés igazábol csak az lett volna, hogy ezzel az egésszel egyedül vagyok-e vagy normális, ezt csak egy példának hoztam fel.
2015. jún. 16. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!