Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hogyan reagálnátok arra,...

Ti hogyan reagálnátok arra, ha a kollégista (egyetem) szobatársatok folyton kérdezgetné, hogy hová mentek?

Figyelt kérdés
Naponta lelépek pár órára a koleszból miután egyetemről visszajöttem dolgokat intézni, találkozni valakivel, vagy ilyesmi. Viszont az egyik szobatársam folyton kérdezgetni, hová megyek, stb.. Amikor mondom, hogy "el", akkor nem veszi a lapot, hogy nem rá tartozik, és nem akarom az orrára kötni. Detto ugyanez ha megjövök, első kérdés "hol voltál"? Ti hogyan reagálnátok erre?
2015. szept. 23. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hsználd a szádat beszédre.

"Figyelj Józsi, semmi közöd hozzá. Állandóan megkérdezed, mintha kb. az anyám lennél. Nem tartozik rád. Szevasz"

2015. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy jóban vagyok vele, csak ez az egy nagyon idegesítő szokása van.
2015. szept. 23. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Leszarnám és nem mondanék semmit.
2015. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én valami baromságot mondanék pl. gyilkolni vagy egy kicsit körbeutazom a Földet, tehenet fejni, űrsétálni, misét tartani, Tibi atyával pálinkát főzni...stb..annyi hülyeség van. Mondd azt ami először eszedbe jut..

Aztán köszönj el és csukd be magad után az ajtót. :D

Én legalábbis ezt tenném.:D

2015. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóban vagytok, akkor ezt meg is tudnátok beszélni.
2015. szept. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, ennyi töketlen ember van a kontinensen, aki nem képes a sarkára állni, és megvédeni a magánszféráját?

Ha jóban avgytok, meg kéne tudnotok beszélni. Ha nem vagytok, egy semmi közöd hozzá elég.

2015. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kocsmába mentem holnap kelet felől érkezem reggel 8 órakor. Kész vége ennyi.


Mai fiatalok nem tudnak megoldani egy problémát,pár év és a 20 éves kis gyerek anyucival megy el a postára mert nem tud befizetni egy csekket...


4 évesen magamnak kellet reggelente virslit főzni mert az anyám nem foglalkozott velem,még se sírt a pofám hogy mit hogy csináljak.


19/F

2015. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdeznék:

Elmenetelkor:

-Ku.rvázni, jössz?

Megérkezéskor:

-Ku.rvázni, Te is akartál jönni?

3-4 után már biztos nem fog kíváncsiskodni. Megharagudni sem haragudhatna meg, hiszen hívod őt is, szóval...

2015. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: és mi van, ha megy? :D
2015. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Buli!
2015. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!