Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek az egyetemtől?!

Félek az egyetemtől?!

Figyelt kérdés

Holnap megyek beíratkozni és máris ideges vagyok, mit mondjak hogy vágódjak be a tanároknál, kivel ismerkedjek, milyen kurzusokat vegyek fel, hol vegyek jegyzeteket, stb.

Gólyatábor helyett is a régi barátaimmal mentem Balatonra, nem is nagyon akarok az újakkal lenni most!

Eleve a gimiben tökéletes volt az osztályom, most mindenki máshova megy... Meg az összes haverom más városba, más szakra megy, pedig együtt buliztunk egész nyáron... :(

Nem akarok új helyet, új embereket megismerni! Help!



2015. aug. 25. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Ne aggódj! Pár éven belül viszont látod őket a közhaszonmunkában, mint munkatársaid.
2015. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes, amit érzel. De hamarosan bele kell törődnöd, hogy új élet küszöbén állsz, és megváltozik minden. De nem rossz értelemben! Pár hónap és beilleszkedsz az új haverok közé, megszokod az egyetemi légkört, és sokkal jobban fog tetszeni, mint a sulis évek! Csak az első lépés nehéz, amíg egyedül mész új helyre, természetes az izgalom. De hamarosan lesznek új barátaid, csajozni fogsz ezerrel, jó lesz minden :D
2015. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek.. van mitől félned. De csak amíg rá nem jössz, hogy az egyetem az egyik legjobb dolog az életedben. Mikor én bekerültem én is nagyon paráztam, visszahúzódtam. Amióta rájöttem, hogy most kezdődik az élet, fel kell nőnöm emberileg is: szárnyalok. Neked is ezt tanácsolom. Bátran merj haverkodni, beszélgetni. A suli semleges téma, kezdetnek megteszi a többi majd úgyis jön. A tanároknak ne nyalizz, mert minden évbe próbálkoznak náluk ezzel, de nem úgy tapasztaltam hogy vevőek rá. Amire figyelj, hogy a barátok és az hogy egyedül érzed magad, ne álljon közted és a tudás közé. A tanulás legyen a legfontosabb. Hidd el később ezért még hálát adsz magadnak. Ne ess abba a csapdába, hogy az egyetem lazulás. A cél szentesítheti az eszközt. Ha kell jegyzet, akkor ne félj elkérni valakitől. Hajrá és sok sikert a valószínűleg legboldogabb éveidhez! :)
2015. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!