Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti milyen nemzetiségű embereke...

Ti milyen nemzetiségű embereket kedveltek/ kevésbé kedveltek leginkább?

Figyelt kérdés

tudom, hogy mindenhol vannak kivétel, ellenpéldák. De mondjuk arányában szerintem több kedves német ember van, mint amerikai.

az általam kedvelt nemzetiségű emberek: németek, norvégok, portugálok, oroszok, hollandok,


kevésbé kedvelem: amerikaiak, spanyolok, grúzok, örmények, indiaiak,



2015. szept. 23. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Én pont fordítva :) A spanyolokat, olaszokat kedvelem leginkább, ők olyan temperamentumosak, amit nagyon irigylek (voltak nálunk cserediákok is).

A legkevésbé a németeket és az oroszokat kedvelem. A németeket azért nem szeretem, mert azt hiszik, hogy itt mindenki beszéli a nyelvüket, emellett kiskoromban elütöttek, mikor biciklizni voltam, mert elfelejtettek indexelni.

2015. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvelem: észtek, lengyelek, hollandok, spanyolok.

Nem kedvelem: franciák, belgák(flamandok), osztrákok, arabok (tudom ez utóbbi nem nemzetiség, de az összes ilyen fajtát nem kedvelem)

Ettől függetlenül ezek között is vannak kivételek, mivel nagyon sok nemzetiségű embert ismerek. Szóval pl ismerek rendes franciát, és nem rendes hollandot.

2015. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A dél-amerikaiakat nagyon kedvelem, több ismerősöm is van onnan, nagyon tudják bolondítani a csajokat, és lazábbak, komolytalanabbak, mint az európai srácok.

Az oroszokat szintén szeretem, nemtől függetlenül, nagyon barátságosak, és abszolút maguk közé fogadnak, ha beszéled a nyelvüket. (Több ismerősöm is van, és mindig megkapom tőlük, hogy "Nasa gyévuska", mivel keleti szláv a külsőm, és a nyelvet is folyékonyan beszélem)

A szerbeket és a románokat nem kedvelem, de érdekesmód, csak a férfiakat, mert olyan ellenszenves sokuk. Többet is ismerek, és ez igaz az átlagra.

2015. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"Van úgy hogy jobb találkozni egy rossz franciával mint egy jó némettel"


- Mondta a százados az Arany bűvöltében az őrmesternek ( bocs de a kérdés jellegéből adódóan ezt ide kellett fűzzem :) )


Én nagyon bírom az oroszokat, életem ott, közöttük, kedves népség. Amerikában is éltem, azok sem voltak rosszak, csak az amerikaiak végtelenül beszűkültek, nagy részük, és ebből adódik, hogy a többi nép nem kedveli őket, mert ez a beszűkültség sokszor ilyen hamis felsőbbségi érzéssel párosul, amiből a többiek gőgöt és nagyzolást vezetnek le. Amiben van igazság persze, de árnyaltabba kép. És bár minden nép között fellelhető, de ezek miatt az amerikaiak egy kicsit bunkók is, már ami a világ többi népével való kapcsolatukat illeti.


Arabokat én se bírom, kínaiakat se, indiaiakat pláne. Osztrákok se a szívem csücskei, meg a franciák se.


De például a románt eddig senki nem említette, na a románt azt mindenki utálja :) Utálja őket a magyar, az ukrán, a bolgár, a lengyel, a szerb, az olasz, újabban már az angol meg a francia is.


Meg nekem a dánok se egy különösebben szimpatikus blokk, annak ellenére hogy egy dánnal nem találkoztam életemben :)

2015. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Kedveltek : Britek ( a humoruk, kultúrájuk miatt)

franciák (művészetük fogott meg )

hollandok (nyitottságuk , szabadságuk miatt )

olaszok (temperamentumuk , történelmük miatt )

ógörögök (kultúrájuk miatt )

Norvégok (mitológiájuk, zenéjük miatt )

Zsidók ( eszük, kultúrájuk, leleményességük )

Unszimpatikusak : Ukránok,romák, románok, szlovákok, szerbek, németek, északáreaiak, brazilok, arabok, törökök, négerek, argentinok, spanyolok,mindenki , aki iszlám vallásu, amerikaiak. (kb ebben a sorrendben )

2015. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kedvelem: orosz, amerikai, kubai, spanyol, olasz, portugál, horvát, szlovén, szerb, finn

kevésbé: francia, brit, belga, dán, holland, svéd, norvég, görög


ezeket az eddig megismertek alapján szűrtem le, természetesen nem minden ilyen nemzetiségűre igaz

2015. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amerikaiakat én kedvelem, voltam kint és nagyon rendes jó fej emberek ott, az más kérdés, hogy a vezetőség szinte csupa gyökérrel van ott tele, de az egyszerű civilek jelentős része jó arc, lazák és nyugodtak, én is ilyen vagyok, így jól kijöttem velük.
2015. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Brazilokat, nigériaiakat, perzsákat, svédeket, amerikaiakat szeretem.

A törököket nem.

2015. szept. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Jaj, a kurdok is nagyon jó fejek, meg a külföldi arabok.
2015. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvelem: németek, hollandok, franciák, olaszok, osztrákok, svédek, norvégok, dánok, finnek, oroszok, ukránok, szlovákok, csehek, törökök


Nem kedvelem: izraeliek, szírek, amerikaiak, angolok, írek, portugálok, görögök, kínaiak, japánok (úgy általában nem kedvelem a távol-keletieket)

2015. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!