Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol találhatnék 25 éves...

Hol találhatnék 25 éves férfiként hobbi teázó embereket?

Figyelt kérdés
Tea függő vagyok, rendszeresen iszok mindenféle teát, kivéve a fekete teákat. Hasonló korombeli fiatalt viszont nem ismerek. Teházakban is jártam de ott meg túlfőzik a teákat, kioldódik a csersav emiatt ihatatlan a tea... Meg az a sok cukor amit mellépakolnak, egy igazi teázó rosszul van az ilyen helyektől. Tehát ezek is kilőve. Győrről van szó.
2015. szept. 3. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

A nesznobkodjkulonbensemvagyangol.hu-n rengeteg lehetőség van.

Félreértés ne essék én is szeretem a teát, de ki nem állhatom ha valaki ilyen szinten finnyáskodik meg emelkedetten leszólja a dolgokat. Az meg hogy valaki teaházba jár egy borzalmas hü..lyeség mert otthon sokkal olcsóbban megcsinálod magadnak és még csak nem is kell a sok britutánzó köcs..ögöt hallgatni.

2015. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az miért sznobság hogyha egy teázóban nem tudnak teát csinálni és szóvá teszem?
2015. szept. 3. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hobbi teázó vagyok.

23/l

2015. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah, most olvasom, hogy Győr. Nos, én az ország másik felén élek :D
2015. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Győr? Akkor Mandala Teaház és Múzeumház teázó. Mindkettő helyen finom és nem túlfőzött a tea.

Én is teafüggő vagyok.


23/L

2015. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam mandalába, akkor lehet nekem főzték túl, a másikat még nem próbáltam.
2015. szept. 3. 23:01
 7/7 anonim válasza:
Én ajánlom a TEHÁT Teázót, ott mindenki magának csinálhatja meg a teát, így biztosan nem lesz túl-, alulkészített.
2016. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!