Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek "izgalmas"? Olyan...

Hogy legyek "izgalmas"? Olyan aki kb a semmiről is nagyon jol el tud beszélgetni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nem tudok társaságban hosszabban beszèlgetni, emiatt már magam is belátom /mert mondták is/ hogy unalmas vagyok. Hogy segítsek ezen? Hol rontottam el? Én szeretnék változtatni ezen de nem tudom, hogy kéne olyannak lenni mint az aki 4-5embert is elszorakoztat
2015. szept. 24. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés csakúgy, mint bármilyen emberi kapcsolat, két emberen múlik, azaz az semmiképpen nem jó, ha csak az egyik ember töri magát azon, hogy feldobjon valami témát. Egyébként ha nincs közös téma, akkor valószínűleg bárhogy erőlködsz, nem fogjátok megtalálni a közös hangot, tehát felesleges áltatnod magad azzal, hogyha másnak akarod mutatni magad, akkor mindenki szeretni fog, mert érezhető lesz a viselkedéseden. El kell fogadni, hogy nem tartozol közéjük, és a saját társaságodat kell megtalálnod.
2015. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unalmas? :O Milyen ember mondta neked ezt? Szerintem csak hallgatag lehetsz, mint én. :D Van hobbid, van ami nagyon érdekel? Ha nincs, akkor keres valamit az "érdekesebbé" tesz. Gondolom még fiatal vagy nagyon alakulsz még ne aggódj. :D Én se vagyok olyan aki 4-5 embert elszórakoztat,de nem is kell mindenkinek ugyanolyannak lenni. :D
2015. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Egy lány jegyezte meg kicsit halkan egyszer... de azóta is beszèlünk napersze nem egyfolytában, mert egyszerűen a szürke hétköznapok nem mindig hoznak izgalmasat vagy akàr még vicceset sem az életbe... Szerintem. Aztán van egyik ismerősöm aki hazafelémenet az egész bagázsnak mesedèlutánt tart, és sztem tetszik nekik ahogy be nem áll a szája, na de h konkrétabban mutassam be ő az egyik osztálytársam (srac) és van még +3 lány meg én, aki ujjonnan jött az osztályba 16/F
2015. szept. 24. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Maradj olyan, amilyen vagy! Ne változz meg senki véleménye miatt. Te ilyen vagy, és kész, és egyszer valaki pont ezt fogja benned szeretni. Nem vagy unalmas, ez 100%, csak max. nem találtad meg azokat az embereket magad mellé, akikkel egy szemszögből látod a világot. Másoknak gagyi filmekről beszélgetni, de ha 2 összeillő ember összeül, lehet, h órákig tudnak ilyekről beszélni. Ne keseredj el, csak tarts ki :)
2015. szept. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jó régen íródott a kérdés, nem tudom, hogy hogyan alakult a kérdező élete azóta, de azért leírom a véleményem, talán segít.


Nem igazán értek egyet a válaszadókkal és azzal a mentalitással, hogy te olyan vagy amilyen. Ez egy rögzült gondolkodásmód. Lássuk a dolgokat más irányból is. Ha olyan vagy amilyen és olyan emberekkel veszed körül magad, amilyen te is vagy, mert azokkal jösz ki idővel jól, akkor ha mondjuk valamivel kapcsolatban rossz mentalitásod van, ebben csak megerősítenek a hasonló emberek. Szerintem nagyon jó dolog, hogy elkezdtél gondolkodni ezen, hogy megfogalmazódott benned a kérdés. Én azt javaslom, hogy mindig keress, keress és keress. Én ezt találtam, szerintem nagyon hasznos, de keress tovább azért :)


[link]

2021. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!