Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha chat-en épp csak válaszol...

Ha chat-en épp csak válaszol arra amit irok és nem kérdez vissza semmiről az nagyon elveszett dolog vagy lehet még remény?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki bejön nekem, nemsokára részt veszünk egy közös kiránduláson és próbálok vele beszélgetni netten, de ahogy észrevettem nem nagyon lelkes. Ez a dolog már elvan veszve? Esetleg mivel kelthetem fel az érdeklődését, milyen témákat szeretnek a nők?

2015. júl. 30. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elveszve, a kiránduláson ügyes lehetsz még.

nem a téma a lényeg, hanem az egyéniséged. Facén ne nagyon zaklasd, mert épp a többieket kukkolja, azért nem ér rá, vagy csetel valaki mással. Majd személyesen beszélgess vele :)

2015. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2015. júl. 30. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem se keseredj el egy Face miatt, a nagy dolgok a való életben dőlnek el.
2015. júl. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!