Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi alapján ítélik meg magukban...

Mi alapján ítélik meg magukban néhány másodperc alatt az emberek egymást?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinézet és testbeszéd.
2015. szept. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a tesit arányok és a testbeszéd alapján tudatalatt. Ha ránézel egy emberre, kapsz róla egy általános benyomást, ami viszont nem mindig a valóságot tükrözi, viszont alapjában meghatározhatja az ahhoz az emberhez való viszonyulásod.
2015. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első benyomás alapján, ami a régebbi tapasztalatokból épül fel. Segíti a túlélést evolúciós örökség.
2015. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tehát: ha valaki először találkozik mondjuk 8 olyan emberrel, akik együtt összeszokott társaságot alkotnak.

Máshogy ismerik meg, mint amilyen. És ha ő mondja ugyanazt meg egy másik ember mondja ugyanazt akkor a kettő másként fog hatni a többi emberre. Más hatást vált ki.

2015. szept. 28. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt annyira leegyszerűsítetted, hogy már nem is igaz. Sokkal bonyolultabb.
2015. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőre van egy benyomás,de ha megismered,akkor lehet ennek szöges ellentéte is a valóság. Ha meg mond valamit, az a köztetek lévő viszonytól is függ ,hogy mennyire fogadod el. Pl ha a főnök mond valamit vagy a legjobb haverod vagy egy idegen ,kollégád. Nem mindegy.
2015. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De szerinem ennek annyira nincs köze hozzá hogy ki mít mond én nekem tök mindegy kim mít mond ha én nekem valaki szimpatikus akkor vele vagyok azért mert másnak nem jön be hol érdekel és igen leginkább megjelenés alapján
2015. szept. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!