Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy átlagos nap mennyi pénz...

Egy átlagos nap mennyi pénz van a pénztárcátokban?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
max egy ezres, kártyával szoktam fizetni mindenhol
2015. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

10-15 ezer körül.

Kocsival közlekedem,bármikor kellhet legalább annyi pénz hogy elvontassanak,vagy baleset van akkor ne kelljen automatát keresni.

2015. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
4-5 ezer
2015. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Volt időszak amikor 60-80 ezer volt nálam készpénzben és egy kártya amin 400.000 volt. Utólag belegondolva rengeteg pénzzel jártam de akkor eszembe sem jutott hogy ez túl sok vagy mi történik ha meglopnak. De egyfajta biztonságérzetet adott hogy tudtam van pénz nálam akárhol is fizettem.
2015. okt. 3. 15:17
 5/20 anonim ***** válasza:
60 legalább, a félretett pénzem. vagyis ahogy lassan gyüjtögetem. kártyán nem akarom tartani, otthon sem, ki tudja, mi történik...de utálok ennyivel futkozni...megoláds szerintem nincs
2015. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
"Kocsival közlekedem,bármikor kellhet legalább annyi pénz hogy elvontassanak,vagy baleset van akkor ne kelljen automatát keresni." sokkal egyszerűbb Autóklub tagnak lenni ;)
2015. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Általában 3-5 ezer forint közötti összeg.
2015. okt. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Minél kevesebb. Amikor valaki megpróbál kirabolni, azt akarom hogy tudja. Alig pár ezer ft-ért nyomoríttatta meg magát egy életre:)
2015. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10-25 ezer.
2015. okt. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
egyetemista vagyok, így csak max párezer foint, de sokszor egy fillér sem, csak a kártyám. De én elég szétszort tudok lenni. Képes voltam már a pénztárcámat otthagyni a suli aulában. Végül nagy szerencsém volt, mert csak több óra múlva vettem észre, és mire vissazértem ugynanúgy volt ott mint ahogy letettem. :D
2015. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!