Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz szükséges Münchenb...

Mennyi pénz szükséges Münchenben 1 hónapban (netto), ha egyedül akarok élni egy másfél szobás lakásban (nem a legdrágább környéken)? Tapasztalatok és értelmes hozzászólások jöhetnek. Köszönöm. Ui. : Átlagos életszínvonalon, havi 1-2 szórakozás.

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
1600-1700 € legalàbb. München elég drága, ès ezzel még finoman fejeztem ki magam.
2015. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, neked mi az átlagos életszínvonal, de nekem a havi 1500 elég lenne. Én WG-ben lakom és havi 1000-ből is kijövök...
2015. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
2. Az nem átlag. Felnőtt ember ne lakjon már szobában. Nem kollégium lakói vagyunk. Önálló élethez az ònálló lakàs bérlés is hozzá tartozik. Aki szobában lakik, az messze nem hozza az átlagot.
2015. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Átlag életszínvonal alatt természetesen azt értem, hogy egyedül bérelek egy legalább másfél szobás lakást. Minden nap teljes értékű ebédet eszem, menüt valahol és heti egyszer egy sörözés a kollégákkal is belefér. Továbbá tudok félretenni pénzt is. Számomra ez az átlagos életszínvonal, hiszen jelenleg így élek, színvonal beli visszaesést nem szeretnék.
2015. jún. 25. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!