Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen mostanában Magyarország...

Milyen mostanában Magyarországon élni? Megéri odaköltözni?

Figyelt kérdés

Nem sok fogalmam van róla, mivel nem onnan származom, de a szüleim magyarok. Párszor jártam ott, egyébként egy szomszédos országban nőttem fel, most pedig messzebb élek.

Milyenek az emberek? Megéri "hazamenni"?


2015. okt. 6. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha van olyan végzettséged, hogy találj megfelelően fizető munkahelyet, akkor megéri.
2015. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hol élsz most?
2015. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Németország
2015. okt. 6. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az a kérdés, megéri-e, tudni kellene, honnan jössz. Ukrajnából megéri, Kanadából nem.
2015. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Németországból rohadtul nem éri meg.
2015. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ausztriából pl nem éri meg, Szerbiából megéri. Már ha azt nézzük hol könnyebb boldogulni. Meg persze MO-n belül is hatalmas különbségek vannak pl a keleti országrész elhagyott falvai, meg a Ny-i határszél között.
2015. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen végzettséged van, hova szeretnél költözni, vannak-e itt is kapcsolataid stb. Tudom, ez ma nem számít menő véleménynek, de én szeretem Magyarországot. A családunk épp határozott ideig külföldön él, de mindenképp tervezünk hazamenni, amikor lejár a párom szerződése, mert jó otthon.
2015. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Még várjál, amíg kiderül, hogy hol lesz gázosabb a helyzet a bevándorlók miatt :)
2015. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Németországból biztosan nem éri meg hazajönni. Nem véletlenül mennek magyarok is ki (többek közt) Németországba dolgozni.
2015. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Közben kiírtad hogy honnan, Németországban sokkal magasabb életszínvonalon tudsz élni ugyanabból a munkából, vállalkozni is jobb mint MO-n. Mondjuk én ismerek sok Német/Osztrák nyugdíjast akik a Balaton-felvidékre, Sopronba költöztek mert ők meg a nyugdíjukból ott jönnek ki jobban és elegük lett pl a sok bevándorlóból meg a nagyvárosi nyüzsgésből. Ők jól érzik magukat MO-n.
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!