Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan, mivel változtassak a...

Hogyan, mivel változtassak a jelenlegi életvitelemen?

Figyelt kérdés

Antiszociális lettem.

Felszedtem +10kg-ot, és azóta nem szívesen járok emberek közé. Párom nagyon társasági ember, és szeretné, ha úgy lenne, mint régen.

Régen mindenhova vele mentem, mindenhol és mindenkivel jól éreztem magam. Most már a legkevésbé sem, és kiborulok, ha a párom nem velem foglalkozik, holott tudom, hogy nem vele van a baj, mert igenis foglalkozik velem, de egy társaságban nem bújhat mindig a párja szoknyájába.

Sajnos velem van a baj, a +10kg teljesen elvette az önbizalmam, és akkor érzem magam jól, ha itthon lehetek, egyedül vagy a párommal, és sehová sem menni.

Néha-néha rámtör az érzés, hogy jajj, de mennék ide vagy oda, aztán felöltözök, meglátom magam tükörben, és egyből el is megy a kedvem, nem lesz kedvem onnantól ismét társaságba menni.

Régen ezzel sosem volt baj. Viszont most ez változott, és félek, hogy ettől a viselkedésemtől a párom összes barátja rossz szemmel fog nézni rám, és félek, hogy az összes barátomat így elveszítem. Nagyjából 5-6 barátom van a Páromat is beleértve. Változni, változtatni szeretnék.

De hogyan?

Sok tanácsot szeretnék kérni tőletek, minden véleményt/kommentet/üzenetet/ötletet elfogadok, csak kérlek titeket segítsetek!


154cm, 55kg, 20/L



2015. okt. 10. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Foggyá le!
2015. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszi.....
2015. okt. 10. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Elhíztál és hisztériá lettél, micsoda főyneremény. Az nem jutott eszedbe, hoyg elkezdj mozogni, diétázni és normális méretűre visszafogyni?
2015. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen ahogy mondod.

És de igen, eszembe jutott. Csak nem tudom magam rávenni, hogy mozogjak, pedig tudom, hogy kell, csak nagyon ellustultam. Próbálom elérni, hogy újra 45 kg legyek. Hidd el, nekem sem a legjobb érzés ilyen tulajdonságokkal rendelkezni.

2015. okt. 10. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!