Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti akik magányosnak érzitek...

Ti akik magányosnak érzitek magatokat és jelenleg nincsen barátaitok haverjaitok nektek egész életetekben sosem voltak barátaitok vagy csak egy ideiglenes állapot a jelenlegi magány?

Figyelt kérdés
Hány ember van akivel nap mint nap beszéltek?

2015. aug. 17. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nekem 6 gyerekkori nagyon jó barátomból 6an 6 különböző európai országba sodródtak, bátyám amerikába, nővérem olasz országba, énnpedig egyedül maradtam...
2015. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Jah, kb 3 munkatárssal kommunikálok, de mindet utálom...
2015. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És nincs olyan ismerősötök vagy szomszédotok akivel elszoktatok menni együtt a boltig , vagy beszélgetni a ház előtt?
2015. aug. 17. 12:14
 4/25 anonim ***** válasza:
Haverok vannak, de ők csak arra jók, hogy beülj sörözni, meg felületes dolgokról beszélni, másra nem. Tehát a magány marad.
2015. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor szerencsésnek mondhatod magad, hogy legalább haverok vannak, ha nem is bízhatsz meg bennük olyan szinten hogy bármiről beszélgessetek , de legalább ki tudsz velük kapcsolódni és legalább nem kell egyedül innod.
2015. aug. 17. 12:20
 6/25 anonim ***** válasza:
1-2# vagyok, ivós vaver nekem is akadna, de számomra egy kirándulás egy kulturálos rendezvény kikapcsolódás, egy sörözős menekült szidós star wars elemzős este nem az...
2015. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Bocs a betű tévesztésekért, de ezt az érintő képernyőt nem a lapát kezemre méretezték.
2015. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Én mi nap láttam be hogy nekem sosem lesznek barátaim, sem haverjaim.

Eddig sem voltak de szerintem nem is lesznek.

2015. aug. 17. 12:54
 9/25 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Persze jó a haver, hogy ide-oda legyen kivel elmenni, csak közben néha arra gondolok, hogy hogyan lehetne őket lecserélni, vagy megszabadulni tőlük. Mert azért sokszor bunkók, vagy önzőek velem.


Neked mi a problémád, hogy úgy látod sosem lesz senkid? Csúnyának tartod magad, vagy antiszocálisnak?

2015. aug. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Szerintem a gondolkodásommal lehet a baj, egyszerűen olyan személyiségem van hogy nem kér belőlem senki.

Minél jobban szeretnék valamit annál jobban üldözöm el az illetőt akaratlanul.

Amúgy rettentő unalmas alak vagyok, nincsenek céljaim, és rossz társaság vagyok.

Nehezen mozdulok ki ezért sokszor nincs is miről beszélni, nincsen élet tapasztalatom.

Más egy fűszálról képes regényt alkotni és jó hangulatot teremteni én mindennel besülök.

De ez mindig is így volt mindig jobb volt a könnyű megoldás, menekülni a szituból.

2015. aug. 17. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!